Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje segített valakinek...

Barátcserje segített valakinek a teherbeesésben?

Figyelt kérdés

37 éves leszek lassan. Kettő gyermekem van az első házasságomból. Most a párommal nagyon szeretnénk közös babát. 3 hónap próbálkozás után most egy hónapja zafír barátcserje kapszulát szedek reggel és este. Valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?

Sok helyen olvasom hogy 30 felett mennyire nehéz is ez már.


2018. aug. 21. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hónapig szedtem barátcserje kapszulát, 3. hónapban megfogant a kislányunk. Nem tudom, higy a barátcserjének köszönhető-e, vagy amúgyis összejött volna. 32 voltam akkor, 2. baba
2018. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolom az ritka, hogy már egy hónap után hatásos? Sajnos a baj, hogy ilyenkor már az ember egyszerre csodát vár... 😞Szombatra nem várom, de tegnap óta megjön érzésem van. Megint kezdem elveszteni a reményt..
2018. aug. 22. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!