Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyöngy cseppek vagy Barátcse...

Fagyöngy cseppek vagy Barátcserje kapszula? Használt valakinek a teherbeesésben, esetlegesen rendezte a ciklus?

Figyelt kérdés
Menses előtti barnázásom van,felmerült bennem esetleges hormonális probléma is!
2014. júl. 10. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én teákkal rendeztem a ciklusom. Tudom, hogy nem ezt kérdezted, csak mivel senki nem válaszolt...
2014. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy milyen teàkkal,hogyan,mennyi idò alatt rendezte?
2014. júl. 10. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor csak pms nélküli, szabályos ciklust akartam, együtt ittam a palástfüvet és a cickafarkot. Kifejezetten babára vágyó ciklusban pedig a cickafarkot ovuig, utána palástfüvet.

Rögtön érezhető volt a hatása. hamarabb volt ovu, zero pms, isteni volt!

2014. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ittam cickafark fű teát, palástfű teát és barátcserjét is szedtem... FELESLEGESEN!! Azt tanácsolom, hogy keress fel egy endokrinológust, nézess cukrot, inzulint (0,60,120 perceset). Lehet inzulinrezisztenciád van. Jobb ezeket előbb kizárni. Mensi előtti barnázás sárgatest elégtelenségre, peteérés hiányára utal. Nekem hosszú ciklusaim voltak (42-46 nap) elmentem dokihoz, hogy nem jön a baba. A cukrommal volt gond. Helyes táplálkozás(IR diéta, neten sok mindent találsz róla), sportos életmód és láss csodát 30 napra beállt a ciklusom. Majd a 3. ilyen hónapban teherbe estem és hamarosan megszületik a babám. Kicsit kemény a diéta, de ki lehet bírni, a cél érdekében főleg.
2014. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a cickafarkteát ittam 2 hétig menszitől számítva, azonnal első hónapban sikerült utána a lányom. Most a barátcserjét próbálom ki a kapszulát, de mondjuk nekem azt migrénre is ajánlották, azért most azt először, és ha nem lesz semmi eredménye akkor meg a cickafarkot iszom megint. Nekem az másban is segített, valahogy jobban éreztem magam tőle napközben energikusabban. Szerintem a cickafarktea tuti, ha babát akarsz. Én inkább most a pms tünetek és a fejfájás miatt kezdtem a barátcserjét. Baba miatt majd a cickafarkot fogom inni, ha már úgy érzem, hogy én is akarom:)))
2014. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hahó,nálam maradt egy bontatlan 100db-os barátcserje kapszula.

800mg-os és Hormon Harmony a márkája,pesten átvehető vagy postázom is.Szavatossága is tökéltes,csak én már nem akarom beszedni:4000Ft

2014. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a barnázáson pedig a womens cream segített nekem...olvass utána...1 honap után elmúlt,egy doboz abból is megmaradt...

ha érdekel 15 és 10 helyett odaadom 9ezerért,bontatlan,pesten átvehető!

üdv

2014. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztában kell lenni a szervezetünkkel. Én teljes kivizsgálás után tudtam, h picit alacsony a progim, es hosszúak a ciklusaim, de ezen kívül minden rendben van. Mégsem jött össze 1 évig a baba. 3 hónapja elkezdtem barátcserje kapszulát szedni. Egyszer bekavart a ciklusomba, de akkor állíthatta be, mert a köv hónapban, azaz most 2 hete pozit teszteltem. Ja ebben a ciklusban palástfű teát is ittam ovu utántól, görbét vezetek innen tudtam mikor volt. Azt mondom, ha tudod, h mi a bajod, akkor érdemes elkezdeni a gyógynövény kúrát, de előbb legyen kivizsgálás. Én a kivizsgálás előtt cickafark teáztam és cisztám lett tőle. A vizsgálatoknál kiderült, h nekem nagyon sok tüszőm érik, es nem volt szükségem tüsző érlelő hatású cickafark teára. Persze, h túl stimulált a tea. A gyógynövényeknek gyógyhatásuk van, csak helyesen kell alkalmazni!
2014. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!