Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet az hogy védekezés...

Hogyan lehet az hogy védekezés mellett teherbe esnek, másnak pedig évekig nem sikerül, úgy hogy mindent megtesz érte?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik olyan valóban hogy pl spirál mellett, vagy normális felelős gyógyszer szedes mellett teherbe esik valaki?

Miért van az hogy más úgy jár kel abortuszra mint ha kötelező lenne, aki meg szeretné, és megtesz érte mindent annak hónapokat, éveket kell próbálkoznia?


2018. aug. 21. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most akkor leírom a mi példànkat.

Az első babànk rendesen szedett tabletta mellett jött össze. A 21.héten elvetéltem. A kontroll utàn elküldtek vérvételre, ahol kiderült, hogy nem bírom a gyógyszert és a szervezetem nem úgy dolgozza fel, ahogy kellene. Így nem hat. Gondoltam, köszi!

Azutàn latex mentes óvszerrel védekeztünk. Közben született tervezetten egy fiúnak, aki 23 hónapos.

Szülés utàn ugyanúgy a latex mentes óvszerrel védekeztünk, normàlisan hasznàltuk, egy percig nem volt gumi nélküli aktus.Júniusban kiderült, hogy ikrekkel vagyok 9!hetes terhes. El sem akartam hinni. Napokban olvastam, hogy a Durex visszavonta a latex mentes óvszereket, mert gyàri hibàsak.

Kérdem én ilyen esetben ki a felelős?

2018. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó nem ellenőriztétek az óvszert használat után? Mi mindig azt csináljuk, úgy nyugszunk meg.
2018. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

IGEN, létezik, ugyanis 100%-os védekezés nincsen.


Azért van ez, mert más ember egészsége, termékenysége, párjával való biológiai összeillősége semmiféle befolyással nincs a te testedre.

2018. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen utolsó nincs 100%-os védekezés... de az se létezik hogy ezen az oldalon naponta ennyi abortuszra készülő lesz terhes védekezés mellett...



Én terhes nőkkel foglalkozom, és bizony, a való életben nem ez az arány. Bár sokan azt hiszik hogy a megszakítás védekezés, a Pharmatex védekezés, a fél percre beteszem védekezés...-nem az.

2018. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Önellentmondás, utolsó, tekintettel arra, hogy ez az oldal nem reprezentálja a társadalmat.
2018. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi pesszáruim és spermicid gél használata mellett hoztunk össze egy babát. Ezelőtt gumit használtunk nem volt gond. Tapasztalatlan voltam a pesszárummal na. A babát megtartjuk, várjuk szeretettel.
2021. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!