Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BELARA fogamzásgátló tbl....

BELARA fogamzásgátló tbl. Szedése mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már elég régóta szedem a Belarát, júliusban úgy rémlik kihagytam az elején egy napot. Kb 3 hete mens. előtti érzésem volt, "görcsölt" az alhasam enyhén, épp, hogy egy barna folt volt utána és ennyi. Ma kellett volna megjönnie de semmi, mens előtti érzésem van ma is, erősebb fehéres szín és szagtalan folyásom volt/van. A melleim nem feszülnek, viszont múlt hét óta a semmiből időnként sírnék, fájdogál szintén időnként a fejem és állandóan aludnék. Hányinger rám-rám tör, van, hogy 2-3 órát is eltart. Teszteltem 2* csütörtökön de mindkettő negatív lett. Nem tudom, hogy teszteljek újra, mert baba van a dologban, vagy csak a gyógyszer hatása mivel régóta szedem, most kimarad egy hónap. A párommal rendszeresen heti több alkalommal is együtt vagyunk. Valaki lett Belara mellett terhes?
2018. aug. 21. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem szeded rendesen, márpedig te nem szedted rendesen, tehát a kritikus héten hagytál ki pont szemet, akkor önmagában nem biztonságos a tablettára hagyatkozni, tehát lehetsz terhes. De ha nem terhességről van szó, akkor pedig mivel a mai tabletták nagyon modernek, nagyon minimális a hormontartalmuk, ezért képesek mindössze 1 nap alatt kiürülni, ezáltal beindulnak a szervezeted természetes folyamatai, amik ugye tabletta szedése alatt "ki vannak kapcsolva". Emiatt is lehet csúszás a vérzésedben, vagy más folyamatokat érezhetsz.

Én a helyedben csinálnék még egy tesztet azért.

2018. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tökre mindegy mit szedsz mert ha kihagysz egy bogyót lehetsz terhes. Ha terhes vagy nem mellette estél teherbe hanem azért mert nem szedted rendesen.
2018. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!