Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után másfél - 2...

Menstruáció után másfél - 2 héttel milyenek az esélyek a teherbeesésre? Vagy ez egyén függő?

Figyelt kérdés
A barátommal ma voltunk együtt, nem védekeztünk, és elment bennem (először fordult elő!), előtte rendszeresen védekeztünk. Gyógyszert sohasem szedtem, 28 napos, átlagos ciklusom van.

2018. aug. 9. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég jók. Ugyanis kb. akkor van peteérés egy átlagos ciklusban. Nekem is akörül van.
2018. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég nagy az esély. Ilyenkor vagy a legtermékenyebb
2018. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uuuuhh neee!! Lehet, nem jött le a mondandombol, de ez most egy nem kívánt terhesség lenne (ne adja isten). Iskolába járok, fiatal vagyok, még csak most fogok elkezdeni dolgozni úgy élesben. Az enyhe vérszegénység se tudja valamilyen módon "meggátolni" ezt, vagy erre csekély az esély? Basszus, tudom, hogy irdatlan felelőtlenek voltunk..soha előtte nem fordult elő..
2018. aug. 10. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tervezel gyereket, még jók az esélyeid. Ovuláció idején 15-25% esély van a terhességre. Aki nem akar gyereket, annak ez elég magas szám.
2018. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle kérdező?
2018. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!