Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki fogamzásgátló szedés...

Van, aki fogamzásgátló szedés közben esett teherbe?

Figyelt kérdés

Sok éve szedek fogamzásgátlót. Kihagyni se szoktam szemeket. Az elmúlt 2 alkalommal sokkal kevesebbet véreztem és rendszertelenebbül, mint szoktam. Néha fáj a hasam. Híztam is, pedig nem eszek se többet, se mást, mint szoktam. Csütörtökön kezdődik az egy hetes szünet, szerintetek teszteljek jövő héten, bármi lesz? (Általában vasárnap jön meg, mostanában van, h kicsúszik keddig is)

Köszi!



2018. aug. 14. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármikor tesztelhetsz. Ha terhesség miatt vannak tüneteid, akkor kimutatja a teszt.
2018. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukám és párom keresztanyukája is így lett terhes. De ezek még régebbi fogamzásgátló tabletták voltak, bár most is hallani ilyen esetekről.
2018. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj most is ha van otthon, már biztos eredményt fog mutatni. Van otthon?
2018. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vettem, életemben először 🙂 Ha hazaérek, megcsinálom.
2018. aug. 14. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Írd meg az eredményt :)
2018. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kevesebb vérzés nem gond, hiszen ez csak megvonásos vérzés. De az mit jelent, hogy rendszertelenebb? Nem csak a szünetben vérzel? Mert az nem jó, ha többször előfordul, érdemes gyógyszert váltani.
2018. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Negatív 🙂

26 éves vagyok és igazából mindkét eredménynek tudok örülni. Még nem tervezünk babát, de az se lenne gond, ha jönne. 🙂

A rendszertelen csak annyit jelent, h eddig kb napra, órára pontosan jött meg vasárnap reggel, most meg hol szombaton, hol utána hétfőn, kedden. Néha még szedem az utolsó heti adagot és akkor van ilyen "mindjárt megjön" érzésem, pedig ugye olyan nem lehet. Esetleg barnás pecsételés a szünet előtti héten.

2018. aug. 14. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gyakori az aktív tabletták alatti barnás pecsételés (esetleg vérzés), akkor mindenképpen keress fel dokit, mert ez a gyógyszer így nem megfelelő a szervezetednek. Ha viszont nem gond a baba, akkor hagyd abba a szedését, legalább rendeződik a ciklusod.
2018. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!