Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulácios teszt jóstesztként?

Ovulácios teszt jóstesztként?

Figyelt kérdés

29.re nem várom. Tegnap reggel csináltam egy ovulácios tesztet jostesztként csak a controll csik jelent meg.

Ma délután csináltam még egyet a controll csik ugyan olyan erős mint szokott a másik pedig halvány. Szerintetek?

Peteérésem már volt 15.én.


2018. aug. 22. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem bírom tovább...😏😏😏
2018. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

A jóstesztelést úgy csinálják ovuteszttel, hogy minden reggel egy tesztet csinálsz, ha megjelenik erősödik a második csík akkor Lehet terhes vagy, de Lehet, hogy nem.

Csak akkor tesztelgess így ha erősek az idegeid. Anno már terhesen kipróbáltam az ovutesztet de csak egy csík jelent meg rajta ,holott terhes voltam.

2018. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor feküdj le ha nem birod. 😆

Gondoltam hogy olyanok válaszát várom akinek van hozzá tapasztalata 😁

2018. aug. 22. 15:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm második 😁
2018. aug. 22. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira nehéz a googleban kikeresni hogy kell, de latom neked nem sikerült... Kicsit én is kezdek mára ellaposodni. Én csinaltam, semmit sem ért. (ahogy kell úgy csináltam)
2018. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hete volt a nem vart napja , előtte 3 nappal néztem ovu teszttel mi újság és mindig ugyanakkor azonos időben néztem erősödik e a csík! Erősödött ! És rá pár napra pozitív volt a terhességi tesztem is :) hajrá neked is
2018. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kimaradt menstruáció után használtam, kétszer sötétebb lett,mint a kontroll csík 😊
2018. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges választ, valami ilyesmire voltam kiváncsi 😊😊
2018. aug. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!