Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös érzékenységű ovulációs...

25-ös érzékenységű ovulációs teszt jóstesztként?

Figyelt kérdés
Ovutesztnek nem vált be, semmit sem nagyon mutatott, csak egy csíkot. Mivel kidobni nem akarom, kipróbálom. Más is járt már így, hogy nem működött az ovuteszt?
2017. jan. 17. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

En kb naponta 3szor nezem amikor tudom hogy kozelit es csak egyszer mutat pozitivat. A tobbi aNap atlagban makdnem pozitiv de nem annyira eros a masodik csik. Elotte levo napokon latom hogy erosodik a masodik csik, ovu utani napon viszont alig van masodik csik. Biztos jo napokon nezed? Csak azert kerdezem mert pl en NAGYON keson ovulalok, az atlag 14-15 nap helyett a 22ik napon. Fel evig rossz napokon probalkoztunk.


Nemtudom mit ertesz a josteszt alatt, de ha terhestesztnek akarod hasznalni inkabb ne. Halvany masodik caik lehet akarmelyik napon a homonoktol fuggoen. Csak folosleges csalodas lenne:(

2017. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, terhes jóstesztnek gondoltam. Ha neked bevált, szívesen neked adom. Nekem egyàltalán. Mindig csak egy vonal. Vettem 15-ös érzékenységűt, az fullra mutatta. Pénteken majd leugrott a második csík, szombaton meg sokkal halványabb, mint a tesztcsík.
2017. jan. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!