Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, ennyitől lehetek terhes?

Félek, ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk babát, de miután elfogyott itthon az óvszer és nem volt alkalmunk újat szerezni, pettingelés volt.

A nyílásomnál volt a pénisze kb 2percig, majd elkezdte belém dugni az ujját, nem hagytam teljesen és többször sem mert egyből eszembe jutott hogy előváladékot így vihetett be

Az előváladéktól tartok, kb az nap volt az ovulációm vagy esetleg előtte lévő nap. Előtte orálisan élvezett el kb 1 órája

Nagyon féljek? 9 nap múlva kellene megjönnie.

Szeretném ha rendes választ írnátok.

Köszönöm.



2018. aug. 22. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olvasgass kicsit, hogy hogyan készül a gyerek, mielőtt bármilyen szexuális tevékenységbe kezdesz. Már fél éve, hogy a férjem mindig belém élvez, de semmilyen gyerek nemett még.
2018. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nyugtassatok meg, kb most a napokban lehetne a beágyazódás, ugye csak valamivel tönkre tettem a hasam és ez nem annak a jele:


Nem tudom mi van de valami rohadtul nem normális. Most jöttem vissza a szobámba egész este kora éjjel büfiztem, tutiztam. Rosszul lettem lementem a wcre. Majdnem elhánytam magam többször, szédültem, be volt dugulva a fülem és csengett. Olyan volt mintha meg akarna gyulladni a testem, ömlött rólam a víz. Majd a konyhában már annyira szédültem neki mentem másnak aztán az előszobában a földre kerültem. Kb 3 percig ott a hideg falat öleltem és imádkoztam hogy ne az előszobában feküdve haljak meg, aztán sikerült szédülés nélkül felállni és kis tejjel egy szem no-spa-t bekapni. Utána feltántorogni hogy folyik rólam a víz ugyanakkor fázom.

2018. aug. 27. 03:56
 13/15 A kérdező kommentje:
Minden kijött, gondolom gyomorrontás
2018. aug. 27. 05:09
 14/15 A kérdező kommentje:

A ciklusom 25.napjára megjött. Még kezdetleges de legalább megvan 😊

Ha elmúlik azért egyet tesztelek, biztos ami biztos, vagy 2t mert amilyen tesztet vettem (x epil) 2 db-ot tartalmaz.

Köszönöm hogy írtatok, remélem a teszt után is marad a boldogságom.

2018. aug. 29. 15:09
 15/15 A kérdező kommentje:
teszt szerdán: [link]
2018. szept. 7. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!