Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék ennyitől? SOS 17/L

Terhes lennék ennyitől? SOS 17/L

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán történt egy kis incidens. Kb 10 másodpercig bennem volt egy srác pénisze, de aztán leállítottam (ez hosszú, és nem is fontos jelenleg). Nekem ez volt a legelső alkalmam.

Azóta eltelt több mint egy hét, és egyre több terhességi tünet igaz rám (Azt tudni kell, hogy enyhén hipochonder vagyok!).

Mondanám fontos információként a menstruációm késését, de nekem van hogy 28, van hogy 40 napos.

Szóval a főbb tünetek:

- nagyon enyhe hányinger (2 napja)

- kifejezetten kevesebbet járok nagywc-zni

- ingerlékeny vagyok + gyakori hangulatváltozások

(- menstruáció késése)


Lehetséges hogy csupán előváladéktól teherbeestem volna?


2017. júl. 29. 22:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
80%
Igen.
2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
80%
Igen. Doki.
2017. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

csinálj tesztet, az a biztos! nem túl drága, kb párszáz forint, és általában mindegyik megbízható. (viszont ha nem tudod hogy mikor kéne megjönnie pontosan, akkor még érdemes lenne várni pár napot. a legtöbb teszt csak attól a naptól mutat pozitívat, amikor meg kellett volna jönnie.)

egyébként kicsi esélye van annak hogy előváladéktól teherbe essen valaki, de ez az adott nőtől függ, van aki egyáltalán nem esik teherbe, és van aki hipp-hopp bármitől.

ha akarsz, írhatsz is, és ott is beszélhetünk!

17/L

2017. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
előző vagyok, és még gyorsan megjegyezném: nem biztos, hogy hasznos információkkal tudok szolgálni, hiszen annyit tudok, mint egy átlagos 17 éves, de remélem tudok segíteni, ha máshogy nem akkor lelki támogatásként.
2017. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség."


De bárki, aki fel teszi ide azt a kérdést, hogy terhes lehet-e, azoknak a felhasználóknak 99%-a nem terhes.


Egyébként ne orvoshoz menj ezzel, hanem vegyél 2-3 terhességi tesztet, csak magadat égetnéd az orvosnál.

2017. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez törtènt velem is. Az első alkalom során. Soha többet nem csináltam ilyen butaságot.. Èn nem lettem terhes, de a mensim nekem is kèsett, valószínűleg az idegeskedèstől. Ès èn is elhitettem magammal, h hányingerem van meg a stb-t.

Úgyhogy mèg ez nem biztos, van rá ellen pèlda.

Vettem 3 kulonbozo terhessegi tesztet mind3 negatív volt, megnyugodtam ès onnantól kizárólag gumival folytattuk!

Úgyhogy èn is azt tanácsolom, előbb teszt ès orvos.

2017. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előbb teszt ès nem rögtön orvos. *

Utolsó voltam

19/L

2017. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is dettó ugyanez volt mint neked az első alkalommal 17 évesen, csak szinte minden tünetet beképzeltem (én nem enyhén hanem NAGYON hipochonder vagyok). Az idegeskedés miatt persze késett is és teljesen bepánikoltam, de nem lettem terhes és tanultam az esetből.


Amit tehetsz: ne idegeskedj mert azzal csak magadnak áraszt, több tünetet kreálsz! Várj még 1 hetet ha múlthén szerdán történt az incidens, aztán ha addig nincs változás akkor tesztelj.


Egyébként igen, van rá esély hogy terhes legyél de nagyon minimális, bár minden nő máshogy reagál, valaki könnyen esik teherbe, valaki nem.

Remélem nem lesz gond:)

2017. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de nem valószínű, hogy az vagy. Tünetek csak a kimaradt menzesz után kezdődnek pár nappal, előtte nincs semmi tünet. Amiket leírtál, azok egyébként sem terhestünetek. Tesztet csinálhatsz a kimaradó menzesz első napjától.
2017. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha össze-vissza a mensid, akkor aktus után 14 nappal már kimutatja a teszt, hogy mi van.
2017. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!