Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség negatív teszt ellenére?

Terhesség negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A múlt havi mens-em a 4-5 napos ciklushoz képest 2 napig tartott, és a vér mennyisége jóval kevesebb, mint általában. 2-3 hete bő 1 napon keresztül folyamatos fájdalmat éreztem a méhemnél, mint mielőtt megjön, volt egy kis halványbarna folt és ennyi. A mostani mens hétfő legkésőbb kedden lett volna aktuális, de már múlt héten csütörtökön csináltam két negatív tesztet, mert folyamatos hányinger, émelygés, hangulat ingadozás volt rajtam. (Ez most lehet bután hangzott, hogy emiatt így előre) Nem jött meg! Azóta egyre gyakoribb a hányinger, hirtelen éhség érzet de mégis undort érzek sok étel felé, hangulat ingadozás, mens előtti kellemetlen érzés a méhemnél, néhai szagok amitől szintén hánynom kell de ez ritkán van. Tegnaptól már az alhasam is érzékeny érintésre, viszont tegnap is negatív tesztet csináltam. Orvoshoz mindenképp megyek, de ez lehet baba? Ja és rendszeresen szedek fogamzásgátlót!!!


2018. aug. 23. 07:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy fehér folyás van folyamatosan, miután volt az a barnás foltos történet erősödött is.
2018. aug. 23. 07:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Akár a szokatlan meleg időjárás is közrejátszik.

2018. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

A tüneteidért a hormonjaid felelősek, ahogy a kevés vérzésért is.

Lehet, hogy ideje lenne gyógyszert váltani, ezt majd elmondja az orvosod.

2018. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fehér folyás nem tünet, minden nőnek van. Ez szerintem sem terhesség. A kevesebb vér annyit jelent, hogy nem épült fel vastagra a nyálkahártya.
2018. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!