Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első terhességet igazoló...

Warcraft911 kérdése:

Az első terhességet igazoló dokumentumon, ami a vizeletvizsgálatot takarja, pontosan mi szerepel?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve: a barátnőm és én szakítottunk egy 3 hete , elköltözött tőlem. Lett egy új párja, akivel jelenleg is együtt van tudomásom szerint. A napokban felhívott, hogy több mint 6 hetes terhes .Természetesen akkor még együtt voltunk ,tudomásom szerint használt valami vény nélküli fogamzásgátlót.Nem hittem neki, közöltem, hogy mutasson róla valami dokumentumot ezzel kapcsolatban. tegnap itt volt nálam és bemutatott egy papírt, amin rendes kórházi pecsét volt, aláírás és az , hogy a vizeletében megtalálható valami ami a terhességre utal.Ez akkor teljesen valós ? Hogy kell kinéznie egy ilyen vizeletmintás papírnak ? A másik meg az , hogy hogyan deríthetem ki azt, hogy valóban több mint 6 hetes terhes?Ha elhozza nekem arról is a papírt, azon minek kell pontosan rajtaállnia ? Kérlek segítsetek,mert nagyon nem vagyok otthon ebben a témában.

Ne értsetek félre , nem kivonni akarom magam a felelősség alól , csak szimplán kételkedek benne, mert nem egyszer hazudott már nekem. Kérlek írjatok válaszokat !Köszönöm Nektek !

28F



2018. aug. 23. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nőgyógyász állítja ki uh alapján. Szerepel rajta, hogy grav és egy szám, ami a heteket jelenti.
2018. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

"vizeletében megtalálható valami ami a terhességre utal"


Mondjuk ilyen szöveg egészen biztosan nem szerepel egyetlen kórházi vagy labor papiron sem

2018. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nőgyógyász állítja ki a legelső leletet amin rajta szerepel a grav-(es egy szam ami a heteket jeloli)

Es mindezt akkor ha elo terhessegrol van szo vagyis pulzalo szivhang van

innen megy tovabb a dolog a vedonohoz es kezdodik meg a terhesgondozas kb ennyi


Jo paros vagytok nehany hete meg ti bsztok ra ket harom hettel mar uj par is van es mar azzal baszik..

2018. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati leletet kérj majd tőle, azon rajta lesz hány hetes gravida (pl. 6+5, ez 6 hetet és 5 napot jelent).
2018. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kórházban leginkább vérből, nem vizeletből szokták nézni a hcg szintjét, arról kb. ilyen papírt mutathatott:

[link]


De ez még nem elég ahhoz, hogy élő terhességről beszéljünk, ahhoz meg kell várni a szívcső pulzálást igazoló UH-t. Azon rajta lesz, hány hetes.

2018. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók !Én egy sztk laborleletet láttam tőle.Amin volt rendes pecsét és aláírás. Nem tűnt hamisnak. Viszont abban kételkedek, hogy az enyém . Sajnálatosan még pár hete valóban együtt voltunk, majd egyik napról a másikra kitalálta, hogy ő nem érez irántam semmit és elköltözött , mindezt 3 év után.
2018. aug. 23. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle másolatot az osszes terhességgel kapcsolatos papirrol
2018. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!