Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 éves vagyok,2 éve élek...

22 éves vagyok,2 éve élek párkapcsolatban, nem szoktunk védekezni de ennek ellenére még nem estem teherbe. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan "rajta vagytok" a projekten? vagy csak "ahogy esik, úgy puffan"? Lehet, hogy eddig tök véletlenül sose találtátok el azt a bizonyos napot, bár ez elég valószínűtlen. Azt mondják, hogy egészséges párok esetében egy év védekezés nélküli aktusból 85 % a bizonyossága, hogy a terhesség egy éven belül létrejön, ezért azt szokták javasolni, hogy ha egy éven keresztül nem esik valaki teherbe, azt már ki kell vizsgálni.
2008. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Azt nem tudom,hogy mi lehet a baj,de azt ajánlották,hogy szedjek napi 3x folsavat (gyógyszertárben lehet kapni),meg Nekem az vált be,hogy közösülés után gyertyába álltam!! :)
2008. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, mi is most kezdtünk , de eddig még nem jött össze, sajnos. Mi is most az "ahogy esik, úgy puffan" állásnál tartunk. Majd ha jönni akar a baba, akkor úgyis jön. Nem? Kitartás, előbb-utóbb sikerülni fog.
2008. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- nezed a peteérésed?

- milyen gyakran vagytok egyutt?

- rendszeres a menzid?

- nodokinal voltal? (ha masert nem, babaproject elott legalabb egy rakszures, ennyi ido utan azert mas vizsgalatok sem artananak)

2008. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is ugyanúgy voltam mint te. 5 évig védekezés nélkül a vőlegényemmel nem estem teherbe. mivel az én családomban előfordult meddőség, gondoltam velem lehet gond, dehát eeeeeej, ráérek még azzal foglalkozni. aztán szakitottunk. más lett a férjem :-)))néhány hónap alatt teherbe estem. sőőőőt, mit széepítsek rajta.....mondhatnám, rögtön úgy kezdtük a kapcsolatot, legnagyobb meglepetésemre. ennek már 7 éve. nem akarlak elkeseríteni, de olyan is van, hogy a párok egyszerüen csak nem passzolnak össze. nem tudom erre van e tudományos magyarázat, de a gyakorlat azt mutatja, van ilyen is.
2008. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ezen sosem gondolkodtam.5 év együttlét után férjhez mentem a kedvesemhez és még abban az évben egy kirándulás alkalmával teherbe is estem.előtte én sem szedtem semmit és nem is gondoltam arra hogy talán nekünk nem lehet gyerekünk.a környezetváltozás meghozta gyümölcsét.ne akard görcsössen mert akkor sosem lesz bébi.most várom a második csemetém decemberben.egy hónapos próbálkozás után úgy is maradtam.
2008. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2008. dec. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!