Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 23 éves vagyok a párom...

Én 23 éves vagyok a párom 35,6 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban. Babát szeretnénk. A korkülönbség okozhat-e valamilyen problémát? Orvosilag mind a ketten teljesen egészségesek vagyunk.

Figyelt kérdés

Már nagyon unom hogy mindenki azt mondja nekem hogy ne szüljek neki gyereket mert mire felnő addigra már öreg lesz és olyan lesz mintha majd a nagyapja hordaná iskolába de én csak neki szeretnék szülni ha neki nem tudok inkább nem kell babó soha , de hogy szereljem le ezeket az embereket?

Már 3. éve küzdünk a babóért és senki nem tudja megmondani miért nem esem teherbe.

Nektek mi a véleményetek?


2009. márc. 27. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem kor, én 37 vagyok és most szeretnék 3. gyereket, a férjem 38. Ha ti szeretnétek, akkor nem kell hallgatni másokrra, valószínűleg ez a lelki trauma miatt nem esel teherbe, ha egészségileg rendben vagy. A férfiaknál a 35 év az egy virágzó kor, ez sem lehet probléma.
2009. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen a válaszodat , nagyon aranyos vagy.

Remélem tényleg csak a stressz mert ha nem akkor már valamiylen doki megmondhatná hogy mi a baj mert mindegyik azt mondta semmi , de a végeredmény mégis elmarad.

2009. márc. 27. 11:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz mások mit mondanak szeretitek egymást és kész,ez a lényeg.Legalább egy érett "pasid"(bocsi) van.Egyik füleden be,a másikon ki.Meg lehet csak irigykednek rátok.(Nálunk ez a helyzet,bár az én vőlegényem 2évvel fiatalabb nálam. :))Nem lehet,hogy tudatalatt benned van egy kis szorongás az emberek miatt?Próbáld meg lazán venni ezeket a beszólásokat,ilyen miatt felesleges gyötörnöd magad.

Sok Sikert!

2009. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ki mit mond, nem igazán kell foglalkozni. Ez is egy tipikusan olyan téma amivel kapcsolatban mindig lehet valakinek ellenvéleménye. A saját életéről mindenki maga dönt és joga van úgy élni ahogy ő jónak látja. Én nagyjából annyi idősen szültem mint most a párod. Az én korosztályom tagjai közül is jó páran nagymamák. Nekem is szoktak ilyesmit mondani, illetve azt is, hogy nem biztos, hogy megérem a saját unokámat. Szerencsére az élet nem előre megírt forgatókönyvek szerint működik és akkor sem garantál senki semmit ha fiatalon szülök. A férfiak életkora kevésbé fontos a teherbe esés szempontjából. Nem tudom mennyi és milyen orvosi vizsgálaton voltatok már, de 3 év után lehet nem ártana orvosi segítséget kérni. Egyébként meg hajrá és jönni fog aminek jönnie kell.
2009. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3 év után nehéz lehet, de szerintem még így is nagyon jó korban vagy a babához. Nem kell félned, hogy ketyeg a biológiai órád, mert fiatal vagy!! Ne add fel, sok sikert a továbbiakhoz!! :-)
2009. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először szültem 22 éves voltam, a párom 32. Most várjuk a másodikat, 30 leszek, a párom pedig 40! Most sokkal izgatottabb mint az elsőnél, és már nagyon várja hogy újra apa lehessen. Amúgy fiatalos sportos pasi, ők inkább sármosodnak, mint öregednek. Bezzeg mi:) Nyugodtam vágjatok bele, a legszebb korban van a párod, és egy 2. babát is nyugodtan bevállalhattok majd:)
2009. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és köztem 17 év van,most vágtunk bele a 3. babába!(én 28,ő 45 éves)Szerintem egy pasi 30-on túl válik igazán éretté(tisztelet a kivételnek)!S valaki azt mondta egyszer,hogy idősebb apáknak zsenik a gyerekeik!!!Hajrá,ne foglalkozz senkivel,csak magatokkal!Hidd el nemsokára kiválaszt benneteket egy baba,aki csak Hozzátok akar tartozni!
2009. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12:28-as koztem meg a ferjem kozott is 17 ev van. :)

Kedves kerdezo, ne foglalkozz veluk mert ez a ti eletetek a ti dontesetek. Neked kell kihordanod, nektek kell felnevelni a babat stb. nem azoknak akik beleszolnak. Ha ok ugy gondoljak, hogy a parod idos akkor ok keressenek fiatal pasit es nem lesz ilyen gondjuk. :) Lehet valogatni tele van a fold kulombozo korosztalyal. De nehogy mar emiatt ne vallalj babat, foleg ha szereted a parodat!

De a harom ev nagyon sok ido. Szerintem menjetek el dokihoz egy kivizsgalasra. A doki majd megmondja mi lesz az elso lepes, mit kene kivizsgalni.

Sok sikert nektek!

2009. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet!A párom 34 éves, én meg 21.

Mi is próbálkozunk a babával több mint egy éve, de nem nagyon akar jönni!

Egyszer csak majd bekopog!

2009. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is fiatalok vagytok még.Akkor én mit szóljak. 18 éves vagyok most fogok érettségizni.A párom 34 és imádjuk egymást, és jövőre szeretnénk egy kisbabát.Mire várjak,együtt lakunk van ház stb.Nekem a buli nem hiányzik az életemből.És a párod is még fiatal.Az én anyukám 35 évesen esett teherbe apa ekkor 40 éves volt.De nem vállalták be.Hagyd az ilyen rosszmájú embereket.Most képzeld el a faluban ahol élünk mit szóltak,hogy összejöttünk?Előre kíváncsi vagyok h. mit fognak szólni ha terhes leszek.Minden jót nektek.
2009. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!