Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy 40 éves, párkapcsolatban élő férfi? (23/N)

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja kerültem kb napi kapcsolatba vele. Nagyon rendes, normális embernek ismertem meg (rendkívül udvarias, intelligens, jószívű, vicces stb). Viszont pont emiatt gondolom úgy, hogy tőle távol áll az, hogy a barátnője háta mögött bármit is csináljon. Mert van neki, aki egyébként szintén fiatalabb (30 éves). Ennek ellenére egy alkalmat sem szalaszt el, hogy bókoljon nekem, sőt, már nyíltan a tudtomra adta, hogy mennyire jól érzi magát a társaságomban, és hogy tetszem neki. A barátnőjéről annyit tudok, hogy 4 éve vannak együtt, de nem felhőtlen a kapcsolatuk. Mesélt neki rólam és értelem szerűen féltékeny is rám a nő, de erre csak annyit mondott a férfi, hogy neki megér pár ajtócsapkodást. Alapból munka ügyben találkozunk, de hívott már el utána meginni valamit (azaz már többször hívott, de csak egyszer mentem - legutóbb pl ebédelni invitált).


Tehát a kérdésem végül is annyi, hogy milyen szándékai lehetnek? Csak szimplán imponál neki az, hogy egy fiatal, csinos nő társaságában lehet, esetleg vannak olyan gondolatai, hogy lehetne valami köztünk (testiség), vagy lehetnek komoly szándékai is?


Leginkább a férfi korabeliek válaszát várom!


2011. szept. 8. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvastam el, de így is tudom: szexet.
2011. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
1 kivénhedt vén f@sz aki dugni akar....szerezz neki 1 jó napot.
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

40 évesen egyáltalán nem vén f.sz. Igen, nálam idősebb, de azért nem apám korabeli. Mellesleg 35nél nem néz ki idősebbnek.


Azért kérdezem egyébként, mert ha komoly szándékai vannak akkor inkább kerülném a további kontaktust vele, ugyanis én nem szeretnék tőle semmit sem.

2011. szept. 8. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Szexet,ez egyértelmű,ha nagyon ügyes vagy és csinos,lehet hogy te is lehetsz vele pár évet..,elvenni tuti nem akar!

38 /F

2011. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hat szerintem azt tervezi, hogy valt egy fiatalabbra

mivel meselt a baratnojenek rolad, igy annyira nem csinalja sunyiban, plusz mivel az a kapcsolata megromlott, valoszinu, hogy masikat keres a szemelyedben

2011. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak annyit mondott a férfi, hogy neki megér pár ajtócsapkodást."


Na én ezt tipikusan arra szoktam mondani, akivel simán félrekefélnék.

2011. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Jól befűzött igen ismerősöm is járt így! Idősebb okosabb meg pusztán a kor miatt is. Befűzte a csajt okoskodott neki, de csak a dugásról szólt az egész. Később rájött a csaj igényelt volna mást is és 1 agresszív f@sz lett az imádottból... Idősebb kor (2X fele) nem jelent jobb kapcsolatot meg jobb szexet sem vésd a fejedbe :):)
2011. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok tőle semmit. Se egyszeri kapcsolatot, se hosszú távút. Azért ez a korkülönbség nálam már kizáró ok. Úgyhogy engem nem hülyített be, nem reménykedem semmiben. Pont a kellemetlenségek elkerülése végett szeretném tudni, hogy mit is akar, hogy megelőzhessem azt.
2011. szept. 8. 18:06
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy nekem is megérsz pár ajtócsapkodást. 32/F.
2011. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jelen időben? Azt nehezen... max feltételes módban, nemde?
2011. szept. 8. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!