Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene nekem ebben valaki?

Segítene nekem ebben valaki?

Figyelt kérdés

Kb egy hete rosszul "kezdtem" érezni magam, csináltam 2 ugyan olyan márkájú tesztet és mind a kettőn ott volt hajszál vékonyan a 2.csík, nagyon halványan, azt hittem terhes vagyok és erősödni fog.

Azóta csináltam már vagy 5 különböző márkát és mindegyiken ott van ugyan olyan halvány 2. csík. Először azt gondoltam szellemcsík, reagens helye, na de az egészen?

Eddig is csináltam ilyen teszteket és azokon régen ilyenek nem voltak.

Ma van a menstruációm napja és megint ott lett a 2. halvány csík.

Terhességet szinte ki lehet zárni, mert akkor erősödne nem? Én már cisztára is gondoltam. Szerintetek? 1 éve voltam orvosnál. Aggódom, hogy esetleg van valami. Jövő héten megyek, de addig is érdekelne, hogy szerintetek ez mi lehet?


Köszönöm előre is!!


2018. aug. 25. 06:41
 1/7 anonim válasza:
100%
A terhességet csak akkor zárd ki ha nem vol szexuális kapcsolatod.
2018. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhes vagy. Számolj előre 6-7 hétet az előző menstruációd 1. napjától, és akkor menj dokihoz. Vagy ha elkezdesz vérezni.
2018. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. De az nem számít, hogy picikét sem erősödik? És a clearblue digitális tesztet negatív.
2018. aug. 25. 07:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ciszta nem okoz pozitív tesztet, vagyis nekem negatív volt.
2018. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen halvany tesztjeim voltak most juniusba, majd a nemvart utan 2 hetre megjott a verzesem eros gorcsokkel. Vegul kiderult hogy nagy valoszinusegel biokemia terhessegem volt.
2018. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A helyedben csinálnék egy valamelyik ugyanolyan márkájúval is, mint amivel legalább két-három napja (és biztos-ami-biztos reggeli első pisiből). Mert így, hogy össze-vissza teszteltél, nem igazán lehet értékelhetően összehasonlítani.

Ha tényleg nem erősödik sajnos jelenthet rosszat is, azaz hogy nem fejlődik, meg jelenthet egy bizonyos fajtájú (de nagyon ritka) cisztát, na meg vannak még (szintén nagyon nem gyakori) gyógyszerek is, amik pozitív tesztet okoznak.

De egy teljesen rendesen fejlődő terhességnél sem kell egy hét alatt extra halványból ugyanolyan erősnek lennie, mint a kontrollcsík (tapasztalat, nekem félig sem lett az, pedig nem teszteltem ilyen korán). Úgyhogy többre mész 2-3 naponta egy legolcsóbb teszttel csak reggelenként, ha azt szeretnéd látni, hogy erősödik-e, mintha folyton ellenőrzöd mindenfélével, ami csak azt fogja mutatni, hogy terhes vagy - ha már kimutatja.

Persze a legbiztosabbat majd a doki fog mondani, akik átlagos ciklusnál a középidőben fogant babákat (petezsákot) általában kb. egy hét késésnél látják leghamarabb UH-n.

2018. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem számítottam a pozitív tesztre és azt sem tudtam mit csináljak. Még nem jött meg.
2018. aug. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!