Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után mikor...

Kémiai terhesség után mikor jön meg? Ez nekem elég furcsa, rejtély az egész, ami zajlik.

Figyelt kérdés
Érdekes, ám igaz történet következik. Fogamzásgátló utáni első ciklus. Ovum nem tudom mikor volt pontosan, voltunk együtt annyit, hogy a terhesség abszolút lehetséges, hiszen ezt szerettük volna. Aug 23-ra nem vártam. 21-én halvány, de egyértelmű pozitív Facelle. 22-én pozitív digitális Clearblue. 23-án minimális rózsaszín folyas, doki megállapította a terhességet, petezsakot látott, progipótlás. Folyás abbamaradt, vérzés azóta sincs. 24-én teszt negatív, hagyományos és digitális is. 25-én Hcg verteszt negatív, UH negativ, nincs ott semmi. Progi abbahagy, vérzés pedig sehol. A mellem meg nagyon fáj....ha ez egy kémiai terhesség volt, akkor mikor fog megjonni? Vagy létezik, hogy mégis terhesség csak sokkal később fogant? De akkor hogy lett 2 teszt is pozi??
2018. aug. 26. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy pár napos zigótáról van szó? Annak látszódnia kéne ultrahangon?....
2018. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kellene latszodni, nem ez a kérdés. Hanem az, hogy ha nem vagyok terhes, akkor miért nem jön meg és miért vannak terhes tüneteim?
2018. aug. 26. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sajnos elment a baba. De a dokid mit mondott mikor petezsak után egyszer csak semmi??


Lehet késik, ez most ebben az esetben teljesen normális. Főleg, hogy pár napja még terhes voltál.

Helyedben mennék dokihoz,hogy most akkor mi van.

2018. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Méhen kívül nézte ?
2018. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem juniusban volt egy kemiaim, mikor elkezdtem verezni, a masodik nap volt egy par perces nagyon eros hasgorcsom es akkor ki is tisztultam. Az a verzesem a szokasos 5 nap helyet 6 napig tartot majd juliusba 32 napra ra jott meg a menstruaciom.

En is halvany pozitivat teszteltem a nemvart napjan es mikor mar elkezdtem verezni a 6 heten mar a ver es vizelet teszt is negativ volt es az uh-n semmit sem latott az orvos.

2018. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Neked mennyit késett, kedves utolsó?
2018. aug. 27. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az első kémiai terhességnél csak 2 napig véreztem, kövi hónapban jött meg utána legközelebb


Aztán volt egy méhen kívüli, ott 5 napig véreztem, abbamaradt egy hétre, és csak utána lett meg a petevezetékben, de akkor már ki..ul fájt is. Mellem is hasam is, mindenem..


Nem létezik, hogy élő terhesség lenne, még csak az se hogy később fogant, ha a hcg negativ, a melleid azért fájnak mert még a terhes tünetek megmaradtak, illetve a közelgő mensi tünete is lehet.


Esetleg egy másik orvoshoz még elmehetnél átnézni magad alaposabban

2018. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, nekem a ciklusom 29-31 nap kozott van, ugyhogy csak egy nap kesessel jott meg a menstruaciom a veteles utan.
2018. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is volt kémiai terhességem. 6 nap késéssel jött meg előtte 2 halvány pozitív teszt. De olyan halvány h alig lehetett látni. Nekem simán megjött annyi h fura volt az állaga... mind1 nem részletezem én nem görcsöltem. Menj vissza dokihoz, lehet h nem kémiai terhességed volt ( a beágyazódás nem sikerült úgy ahogy kellett volna) lehet h csak segítséggel tud távozni stb. Nem érzed rosszul magad? Szokatlan fejfájás stb?
2018. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, jól vagyok, minden rendben, csak nem jött meg.... szerdán megyek majd orvoshoz megint, ahhoz amelyik a petezsakot látta.
2018. aug. 27. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!