Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti milyen vitaminokat kezdtete...

Ti milyen vitaminokat kezdtetek el szedni, amikor elkezdtétek tervezni a babát?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Multivitamin, E vitamin mindkettőnknek, és nekem még folsav.
2018. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elevit
2018. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor épp vérezgetett az ínyem, szóval Vitinne kapszulát, ami szerencsére tartalmaz folsavat is, így mire kiderült a várandósságom, már szedtem a folsavat is, nem tudatosan. Utána persze terhesvitamint.
2018. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Folsav + vas
2018. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1nél terhesvitamin

2.nál folsav csak

2018. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En oszinten szolva a tervezeskor meg semmilyen vitamint nem szedtem, ennek ellenere hala Istennek elsore megfogant a kislanyunk, aki makk egeszseges is. Mikor mar tudtam a terhessegrol, elevitet szedtem az 5. honapig.
2018. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
E vitamin és folsav.
2018. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Femibion 0-t
2018. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Multivitamin + folsav próbálkozás előtt fél évvel kezdve, aztán próbálkozás első heteitől terhesvitamin (lifetilt). Plusz ehhez megfelelő életmód is (0 cigi, alkalomszerűen is kevés alkohol, egészséges kajálás, 0 gyógyszer/fájdalomcsillapító stb).
2018. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Tervezés alatt semmilyen vitamint nem szedtem. Max. téli időszakban, amikor nem terhesen is szoktam multivitamint szedni, mert könnyen vitaminhiányos leszek. Akkor kezdtem el szedni az Elevitet, amikor olyan 5 hetes terhes lehettem kb. Tehát már tudtam, hogy terhes vagyok. Terhesen sem feltétlenül kell vitamint szedni, pláne nem állandó jelleggel. Bizonyos dolgokat jó, ha beviszel, de ha valaki nem vitaminhiányos, akkor nem kell és nem szükséges állandó jelleggel terhesvitamint szedni még a terhesség alatt sem, nemhogy előtte.

Egy teljesen egészséges 8 éves kisfiú anyukája.

2018. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!