Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belara abbahagyása után...

Belara abbahagyása után rögtön terhesség?

Figyelt kérdés
4,5 évig szedtem a Belarat, most abba hagytam. Volt aki az abbahagyását követő 1-2 hónapban teherbe esett?
2018. aug. 26. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen is. Viszont célszerű megvárnod az első menstruációdat a próbálkozás megkezdése előtt, hogy lásd, hogy beindultak-e egyből a természetes folyamatok a szervezetedben. Ha rendesen menstruálsz, akkor valószínűleg igen, bár ez sem garancia, de akkor ha utána próbálkozol és nem jön meg a vérzésed, akkor inkább utalhat ez terhességre, mint az, hogy rögtön belekezdesz a próbálkozásba, lehet a szervezeted még vissza sem állt, emiatt nem fog menstruálni sem és esetleg beleéled magad olyasmibe, amibe nem kéne.
2018. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló után régen 3 hónap szünetet javasoltak, ma már elvileg nem kell várni. Van, hogy az első hónapban a szervezet túlkompenzál és akár ikreknek is nagyobb az esélye. Viszont van olyan is, akinek felborítja a ciklusát és egy darabig össze-vissza lesz, és sajnos olyan is, akinek után segítség kell, mert egy év alatt sem állnak helyre a hormonjai és nincs peteérése. Szóval sokféle forgatókönyv lehet.
2018. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én voltinát szedtem, az hasonlít szerintem rá. A dokimmal egyeztettem, hogy babát szeretnénk, mennyit várjunk. ő azt mondta, olyan kevés hormont tartalmaz, nem kell vele várni.

mensi után nem kezdtem meg a következő levéllel. Első hónapban már éreztem, hogy peteérésem van (mell fájdalom, stb..) de pontban a 28. napon megjött. Második hónapban az "ajánlott napokon" pont nem tudtunk eyütt lenni, amúgy is talán 3-4szer sikerült a hónapban, de azon a bizonyos csütörtökön csak nem jött meg. sem pénteke. szombat reggel meg már ott volt a 2. csík :)

szóval nekünk 2 hó kellett

2018. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!