Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt reagálhat...

A terhességi teszt reagálhat LH-csúcsra?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az ovulacios teszt használható jóstesztként, mert az LH és a HCG hasonló molekulák. Fordítva is lehetséges? Lett 1 db pozitív digitális CB tesztem, a többi negatív volt, és azóta is minden más negatív. Ennek egy hete, a vérzésem 6 napja késik, és minden teszt negatív. Létezik, hogy akkor volt ovulacio és arra reagált a teszt?
2018. aug. 29. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem, fordítva nem igaz.

Milyen tesztek negatívak? Digitálist ismételtél?

2018. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, a digitális is negatív. Egyszer volt csak pozitív, azt írta 1-2 hetes. Ami negatív: x-epil, corax, gabriel, predictor, martogatos facelle.
2018. aug. 29. 16:01
 3/25 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél utoljára? Lehet hogy kémiai terhesség. Még egy digitalis aztán doki.
2018. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinal. Nem lát mást, csak 14 mm mehnyalkaharytat. Holnap vérvétel. Én is kémiai terhessegre gyanakszom
2018. aug. 29. 16:20
 5/25 anonim ***** válasza:
A vérvétel egyértelmű lesz. Majd írd meg mi lett, kíváncsi vagyok. Drukkolok
2018. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Ha magas az LH akkor a hacg teszt is pozitiv lesz,de csak a nagyon érzékeny tesztek és csak halványan.

Ez volt velem is,mire rájött az orvosom,hogy mitől pozik minden hónapban a tesztjeim. Egyébként írják is sok orvosi oldalon.

2018. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 4#! Akkor jól elcsúszott az ovum, másfél héttel később volt. Érdekes, meglátjuk így mi lesz.
2018. aug. 29. 17:46
 8/25 anonim ***** válasza:
Akkor a tobbi teszt is halvany pozi lett volna. Hiszen azok nagyon.erzekenyek. lehet hibás volt a digi teszt
2018. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A facelle vizeletsugaras halvány pozi volt, de annyira halvány hogy negának vettem...
2018. aug. 29. 18:34
 10/25 anonim ***** válasza:
Isten bizony nem kötekedni akarok, de életemben olyat nem hallottam hogy a hcg teszt pozitív lenne lh hormontol. Elfogadom, ha így van, de egyetlen orvosi szakirodalomban sem olvastam plusz a gyakorlatban sem hallottam efféléről.
2018. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!