Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt reagálhat...

A terhességi teszt reagálhat LH-csúcsra?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az ovulacios teszt használható jóstesztként, mert az LH és a HCG hasonló molekulák. Fordítva is lehetséges? Lett 1 db pozitív digitális CB tesztem, a többi negatív volt, és azóta is minden más negatív. Ennek egy hete, a vérzésem 6 napja késik, és minden teszt negatív. Létezik, hogy akkor volt ovulacio és arra reagált a teszt?
2018. aug. 29. 15:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor kémiai terhesség volt, viszont akkor meg már meg kellett volna jönnie szerintem. :/ Nem értem az egészet. Pénteken kiderül, akkor lesz eredménye a vervételnek.
2018. aug. 29. 20:21
 12/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó tesztet mikor végezted?
2018. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ma.
2018. aug. 29. 20:48
 14/25 anonim ***** válasza:
Őszintén érdekel mostmar hogy mi lehet. Pénteken majd mesélj
2018. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom. De mondom, nekem 2 tippem van. Vagy kémiai terhesség volt, csak még nem jött meg, vagy az LH csúcsot érzékelte a hcg teszt és akkor viszont még csak 9 dpon vagyok...
2018. aug. 29. 21:28
 16/25 anonim ***** válasza:
2018. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi a cikket, elolvastam. Amilyen okokat az LH-nál ír, az egyik sem igaz rám, ettől függetlenül továbbra se zárom ki, hogy az LH csúcsot mutatta a teszt. Simán benne van, hogy később volt ovulacio, mert ez az első ciklusom fogamzásgátló abbahagyása óta. Holnap lesz vérvétel eredmény.
2018. aug. 30. 09:41
 18/25 anonim ***** válasza:
Nagyon várom az eredményt, irtó kíváncsi vagyok. Én továbbra is azt mondom hogy az LH csúcs nem csinálhatta. Hibás tesztre is gyanakszom. Hanyas érzékenységű a digitális?
2018. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom hányas érzékenységű, nem volt ráírva. Az a baj, hogy szerintem borzasztó ritka, hogy egy teszt hibás legyen. Én is nagyon kiváncsi vagyok, bár én tudom, hogy negatív lesz a vérteszt. Majdnem biztos vagyok benne, hogy egy kémiai terhesség volt.
2018. aug. 30. 13:48
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen egyébként az a legvalószínűbb. :( Mondjuk akkor mostmar megjöhetne, a kémiai terhesség nem gátolja a későbbi menstruációt.
2018. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!