Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha nem volt...

Lehetek terhes ha nem volt behatolás?

Figyelt kérdés
pettingeltem a barátommal... kb. 5 másodperig hozzá ért a pénisze a nemi szervemhez,(de nem volt behatolas) akkor amikor elvileg nem voltam a termékeny periodusban. miutan megtortent öblögettem, viszon most két héttel az eset utan alhasi görcseim vannak es nem tudom eldönteni hogy ez pms vagy terhes vagyok(elvilg 12 nap mulva jon meg a mensim)

2018. aug. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Így nem lehetsz terhes, nyugi.
2018. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A spermának még mindig a hüvelybe kell kerülnie, hogy eljusson a méhedig. Ha csak hozzád ér spermás kézzel kívülről, vagy spermás nemi szervvel kívülről, abból nem lesz gyerek.

Alhasi fájdalmad pedig lehet az ovulációdtól is. Vagy lehet pszichés dolog is. Vagy gyulladás, vagy ezer másik dologtól is.

2018. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy lehetsz
2018. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A többiek már leírtak mindent.

Az öblögetést hogy kell elképzelni? Vízzel kimostad magad? Szerinted ha kerül beléd sperma (ami ebben az esetben kizárt), akkor mire eljutsz a fürdőig, a sperma addig vár ott a bejáratnál? Segítek: nem, az rögtön megy tovább.

2018. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 hétig paráztam hasonlón én is.

Nekem tegnap óta maszatolásom van. Szerintem holnapra megjön. De már vettem 2 tesztet azt majd miután elmúlik azért megcsinálom biztos ami biztos, mert engem ujjazni is szeretett volna, de mikor félig bedugta az ujját megállítottam. Így előváladél juthatott volna be, plusz én ovuláció napján vagy az azt követő nap voltam részese a pettingnek

2018. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lenne, ha ilyen könnyen teherbe lehetne esni. Bennem megy el mindig a férjem, de már egy éve nincs belőle gyerek.
2018. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!