Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteltel elso kesoi...

Mikor teszteltel elso kesoi pozitivat?

Figyelt kérdés
Nemvart napjan negativ lett, de mar a 3.napja, de meg semmi. Szerintetek ez meg lehet baba?

2018. szept. 2. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy vélem, ez nem terhesség, de azért ha gondolod, tesztelj még egyet 2-3 nappal később. Vagy vegyél egy érzékenyebb tesztet, hátha.


Nekem már nemvárt előtt pozitívat mutatott.

2018. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek a válaszok
2018. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én nemvárt után 9.napon teszteltem elóször pozit.

Kérdező, amíg nem jön meg, mindíg van remény.

2018. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valakinek menzesz előtt egy héttel pozitív, valakinek csak 2 heteses késésnél. Szóval amíg nem jön meg addig van remény. De ezt naponta olvasom itt egyébként..
2018. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy középidőben volt peteérésed, nekem pl mindkét gyerekem hetekkel később fogant (másfél és 3 hét). Kb ennyivel lett később pozitív a tesztem is mindkétszer.
2018. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. Válaszoló! És előtte végig negatív volt? Még halvány se?
2018. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En 3 nap keses utan teszteltem extra halvanyat. Elotte nem, de ez annyira epp hogy lathato volt hogy azzal a tesztettel nem lehetett volna latni. Bar az is igaz hogy az xepil volt ami 25-os.

Egy 10-es teszt mutatta volna hamarabb is

2018. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nemvart napjan negativ, harom napra ujra teszteltem es halvany pozitiv volt. 6 hetesen elkezdtem verezni, elveteltem. Kiderult, hogy kemiai terhessegem volt
2018. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét késésnél még negatív volt, aztán 3 nap múlva gondoltam elhasznalom a második tesztet is és szép pozitív lett. :)
2018. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!