Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik dpon teszteltel eloszor...

Melyik dpon teszteltel eloszor akar csak halvány pozitivat?

Figyelt kérdés

Volt megfog jonni erzesed?

Koszonom ha megìrod Nekem



2016. dec. 1. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én csak a nemvárt után mertem tesztelni a 17.dpo-n. Nem volt "meg fog jönni érzésem", tudtam hogy sikerült...szinte égett a mellem+eres is volt. Sajnos ez a terhesség spontán vetéléssel végződött azóta sem sikerült pozitívat tesztelnem. :(
2016. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kesei peteeresem volt. Igy az esedekes mensi utan kb.6nappal. Az a 15dpo volt. Nem csak ,hogy megjon erzesem volt,meg is jott,azaz azt hittem. Elobb mint kellett volna :1csepp ver+3nap barna maszatka,azutan nem indult be ahogy szokott, hanem elmult. De olyan gorcseim voltak,hogy wcre futkostam :most jott meg tuti... de nem!

A megjon erzes en mar rajottem,hogy semmit nem szamit.Volt hogy minden mensi elotti tunetem megvolt..derekfajas,gorcsok minden azutan semmi.. egy hetet kesett es ugy jott meg,hogy semmi elojele nem volt.

2016. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Huh. Koszonom..1# sajnalom! :( drukkolok.

E vitamint ajanlani tudom ilyenkor allitolag hasznos.:)

2# Koszonom nekem 12nap a lutealis fazisom.de alig varom h teszteljek.. nem tudom merjek-e aznap reggel.:(

2016. dec. 1. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
12. dpon halvány alig látható pozitívat mindkét terhességemnél. Először CB teszttel, másodszor facelle tesztcsíkkal.
2016. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi.:) bar sztem most gond van. Fájt a mai együttlètünk :(
2016. dec. 1. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

10. Dpon 10es teszten mintha láttam volna amikor forgattam...de 11. Dpon egyértelmű halvány pozit teszteltem. Ekkor már volt hasfájásom leginkább a méhem körül. Mensi előtt a petefészkem szokott szúrni ezért volt gyanus :)


5+6hkm

2016. dec. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En ma teszteltem reggel, de hofeher.. sztem ez a honap is elúszott.
2016. dec. 2. 13:32
 8/11 Adrienn101 válasza:

Kedves kerdezo! Hanyadik dpo vagy? Megnyugtatasul: nekem 9 honapom uszott el igy :( minden honapban peteeres utan szinte azonnal nagyon eros mellfajdalom gyotort egeszen a mensi megjoveteleig! A mult honapban peteeres utan vartam es nem jott a mellfajdalom, mar gyanus lett es 11 dpo teszteltem nagyon halvanyat! :) De erre a pozira 9 honapot vartam, nagyon kemeny ezt csinalni tudom!! De kitartast kivanok es hidd el meg lesz az eredmeny! :)


10 hetes kismami

2016. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oha. Gratulalok. Hat nekem nem lesz mar pozi.:) de neked boldog babavarast kivanok. Nekem hnap 14dpo es ma nega volt..:/
2016. dec. 2. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi újság azóta veled?
2017. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!