Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély rá, ha ma este?

Van még esély rá, ha ma este?

Figyelt kérdés

Ma leesett a hőm, most érzem az ovus fájdalmakat, hol jobb oldalt hol bal oldalt szurkal. Ovutesztelni sajnos most nincs lehetőségem.

4 nappal ezelőtt voltunk együtt.. Ha ma este is összebujunk az nincs már későn?

Nem tudom mikor van a tuszorepedes.

Mikor lenne a legjobb?


2018. szept. 2. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Szegény párod :( ha itt azt írják, kicsi az esély, akkor no szex?
2018. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem késő.Bújjatok csak össze úgy kb lehet akár az előző kiskatonákból is élő még és a maiból.Sok sikert.:)

Amúgy a legegyszerűbb, ha minden másnap -harmadnap együtt vagytok mensi után és akkor mindig vannak életképes katonák a ,,fronton".

Milyen hosszúak a ciklusaid?Abból számolj vissza kb 18 napot és onnantól minden másnap legyetek együtt 1-másfél héten keresztül.Akkor kb pont a termékeny napok táján mindig van élő katona odabent.

2018. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! Természetesen nem ezen múlik, egyébként is együtt lennénk, de kíváncsi vagyok mennyi az esélyünk, most hogy végre érzem is az ovut. 9 hónapja próbálkozunk.


Köszönöm 2-es! :) egyébként 2 naponta vagyunk együtt, de most nagyszülőknel voltunk 4 napig, ott nem volt rá lehetőség. Remélem még nem lesz késő ma este :) 28-32 naposak a ciklusaim.

2018. szept. 2. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Akkor meg nem tök mindegy?
2018. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert érdekel, hogy a hőleeseskor + fájdalomkor már túl vagyok - e az ovun, vagy akkor kezdődik. Erre irányult a kérdésem, hogy mikor történik a repedés. Nem arra, hogy szexeljünk-e a férjemmel, azt egyedül is el tudom dönteni.
2018. szept. 2. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a hőleeséskor van ovu.

2-es voltam.

2018. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a hőleesés jelzi az ovulációt,vagyis magát a repedést.A petesejt a legújabb kutatások szerint csupán 6 órán keresztül termékenyíthető meg,de azért nem ártotok vele,ha este is együtt lesztek.
2018. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!