Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet így valaki?

Terhes lehet így valaki?

Figyelt kérdés

Láttam itt gyakorin sok hasonló kérdést,de annyira megoszlanak a válaszok nem tudom igaz e.

Baratnőm mesélte ma délutan hogy tegnap együtt volt a palijával és óvszerrel szexeltek viszont mivel baratnőm imádja a pasiját sztem betegesen is... úgy tett mint ha ő dobná ki a gumit de fecskendővel felszívta a spermát és magába nyomta. Azt mondta terhes akar lenni mindenképp.Mondtam neki spermicides óvszerek vannak ma már szinte,de elmondása szerint a Durex az nem spermicides. Most akkor komolyan van esélye arra hogy terhes lesz??????????



2018. szept. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne unatkozz ennyire!😂
2018. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Kizart
2018. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok...azóta megkaptam már hogy egy hülye p_csa vagyok és foglalkozzak a magam dolgával. Pfffff
2018. szept. 3. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nem vagy hulye p*** es tok ertheto higy megkerdezed ha tenyleg fennall a dolog, de nem mindennapi helyzet ez valljuk be. Es a kerdesedre valaszolva: esely vsn, ha sperma kerul a huvelybe, de ilyen korulmenyek kozt vajmi kicsi az az esely.

2018. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Baratnomtol kaptam ezt a szep jelzot. De en is megmondtam neki a magamet! Elmentek neki otthonrol. 😠 Amiota ezzel a sraccal van azt erzem a baratsagunk egyre rosszabb. Remelem nem sikerult neki!
2018. szept. 3. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tavaly én ilyesmi miatt vesztettem el a barátnőm mert lett pasija és betegesen odalett érte (én meg mehettem a susnyásba). Mára már felcsináltatta magát, házas is és nyomorban él. Mondanom sem kell, teljesen eltávolodtunk, ém már próbáltam felvenni vele a kapcsolatot de csak szidott és letiltott. 5évnyi barátság odavan. Ez nem igazán fűződik ehhez a kérdéshez de valamennyire átérzem és tényleg nem százas a barátnőd. 20/N
2018. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ennel gusztustalanabb dolog nincs. Hatba szurja azt, akit "imad" es olyan felelosseget varr a nyakaba, ami egy eletre szol. Ugy, hogy a pasi vedekezett normalisan. Kovezzetek meg, de az ilyen nonek kezzel tepnem ki a mehet, hogy ne tudjon igy atcseszni senkit. No vagyok, mielott letamadna valaki.
2018. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem mar le is tiltott mindenhonnan. Utolso szava az volt orvost kerdezett es osszejohet a dolog! Na mondom akkor sok sikert! Erre letiltott! Na mindegy majd kellene meg neki a segitsegem...
2018. szept. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!