Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 3-4. hét terhessen kinek...

Kb 3-4. hét terhessen kinek milyen tünetei vannak, voltak? Hogy tudtad meg hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
3-4. het terhessen ?
2018. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt ilyen korán. 1 hetes késéssel jött az első (aluszékonyság). Szóval 4 hetes terhesen nem jött meg a menzeszem, el volt az első jel.
2018. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Görcsölt a hasam, barnáztam, mivel korai volt nagyon kicsit megijedtem, mert azt hittem valami betegség miatt felborult a ciklusom. Mivel a görcs nem múlt el a barrnazas viszont csak 1 nap volt megfordult a fejembe, hogy mi van, ha mégis baba. Nem jött meg görcs továbbra is fennállt. Két nap késés utan vettem tesztet. Délutani pisiből két csíkos lett.
2018. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

3 hetesen csak beágyazódás van, terhesséfi teszt ki se mutatja a terhességet! az első kimaradt menzeszkor beszélünk 4 hetes terhességről!

nekem ilyenkor még semmi tünetem nem volt, 5-6 hetesen kezdődtek a rosszullétek

2018. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hetesen tudtam meg.

Kesett a menzeszem 2 hete és gyanús volt.

Tünetem olyan volt, mint mensi előtt.

Hasszúrka, mellfeszülés.

2018. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érzékeny fogak, fejfájás 1szer, de hányásig , de nem gondoltam, hogy ezért, aztán késett, de a teszt nem mutatott semmit, csak 1 hét késés után, viszont akkor vérezgettem is, úgyhogy irány a doki :)
2018. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!