Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2án jött meg! Es ma már nincs...

2án jött meg! Es ma már nincs verzesem vagyis van de nm. Olyan sok es en nekem 1 hetig van meg. Terhes lennêk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű terhesség.
2018. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nőből vagy, nem gép vagy. Bármikor lehet más a ciklus, lehet más a vérzés. Nekem is volt a szokottól eltérő, rövidebb vérzésem. Nem voltam terhes. Sőt, nekem általában 1 nap barnázás szokott lenni, utána 3 nap rendes vérzés, majd 2 nap megint barnázás. A mostani vérzésem azonnal rendes vérrel kezdődött, ráadásul 20 napra jött meg, 3 nap rendes vérzésem volt, 2 nap igen enyhe barnázásom és már el is múlt. Nem vagyok terhes. Mondjuk védekezünk is rendesen.

Ha te élsz nemi életet és volt valami gond a védekezéssel, akkor tesztelj azért a biztonság kedvéért, de az, hogy most rövidebb volt a vérzésed, az nem jelenti azt, hogy terhes vagy.

2018. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesztet kell csinálni,aztán kiderül.A kérdezgetéssel semmivel sem leszel előrébb.
2018. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!