Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több mint 2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Azótta folyamatosan próbálkozzunk a férjemmel. Most 12 napja késik a mensim, csináltam ma reggel egy tesztet de negatív lett. Kb mensi előtt 1 héttel éreztem, hogy fájdogál a hasam enyhe szurkáló érzes volt azt hittem meg fogok betegedni de azótta sem.


Előfordulhat, hogy összejött a baba ?


Ha továbbra sem jön meg a mensim, akkor csinálok még egy tesztet.



2018. szept. 5. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy most negatív a teszt még lehetsz terhes. Nekem ciklus 40. napján lett anno pozitív.
2018. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy terhes vagy. Persze lehetsz, de nem valószínű. Azért majd 2 hetes késésnél már nincs az a teszt, ami ne mutatta volna ki a terhességet. Viszont a fog. gátló abbahagyása után idő kell a szervezetnek, hogy minden vissza térjen az eredeti rendszerre, amikor is normál ciklusod volt, természetes és nem mesterséges. A késés, a csúszás, a rendszertelen menzesz simán lehet a fog. gátló "utóhatása".

Van, akinek hónapokig nem rendszereződik a vérzése, vagy nincs is vérzése tabletta abbahagyása után.

2018. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miútán abba hagytam a szedését, utána rendesen meg betegetem, nem késet egyáltalan normális volt. Most augusztusba, volt egy olyan nap mikor tojás fehérjés jellegű folyásom volt reggel. Lehet rosszul tudom de, elvileg az a pete erés jele. Az nap este voltunk is együtt a férjemmel. Sőt minden másnap, hogy összejöjjön. De igazából nem vagyunk rá görcsölve a dologra. Nem feltétlen kell most összejönni-e.
2018. szept. 5. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, a terhesség nagyon összetett dolog. Nem csak abból áll, hogy jókor van együtt a pár jó időben. Az egy dolog, hogy volt ovulációd. De szükség van a megtermékenyítésre, illetve a beágyazódásra. És ha utóbbiaknak viszont valami gátja van, akkor hiába a jó időpont, nem lesz terhesség.

És azért abbahagyás után még igencsak a tabletta hatása alatt vagy. Amikor én abbahagytam, nekem is még 2 hónapig pontosan 28 napra jött meg a vérzésem, holott világ életemben rövidebb ciklusaim voltak. Aztán eltelt a 2 hónap abbahagyás után és azután állt vissza minden a régi kerékvágásba, tehát a rövidebb ciklusaim utána lettek ismét.

2018. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de ne legyél már ennyire buta. 2 hónapja hagytad abba, tehát 2 menzesznek kellett azóta lennie, abból max az első jött meg időben, mert akkor még nem tudta a szervezet, hogy tovább nem szeded a gyógyazert, azt hitte, csak szünet, míg most a második már 12 napot kéaett. Erre abszolút nem lehet rámondani, hogy rendszeresen, normál időben megjött.
2018. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!