Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve próbálkozunk már,...

Egy éve próbálkozunk már, hogy kistesó legyen, stimulálás után vasárnap ez a teszt készült el, ugye nem csak képzelem?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom unalmas a kérés,de rengetegszer csalódtam és biztos akarok lenni benne. Köszönöm ha valaki válaszol.


2018. szept. 6. 11:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
És ha dicsekedni akár akkor mi van? Örül és jól esik neki ha megerősítik meg gratulálnak neki. Most ez akkora probléma? Tényleg vicces, hogy aki nem kiosztotta a kérdezőt hanem kedves volt vele és gratulált az mind le van pontizva, tökéletesen tükrözi az oldal válaszolóinak a szellemiségét, tisztelet a kivételnek.
2018. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha dicsekedni akar, akkor nem úgy kell fogalmazni, hogy nem tudja eldönteni hogy negatív-e vagy pozitív-e a tesztje, mikor az egyértelmű.
2018. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%

6, 11 a számból vettétek ki a szót. Hihetetlen mennyi ember vette a fáradtságot, hogy kommentáljon, akarom mondani leoltson valakit... Tényleg nincs jobb dolgotok?


10-es meg a többiek: igazán megkeseredett és/vagy irigy emberek lehettek ha más örömére ez a reakciótok... Gratulálok, szép kis csapat gyűlt itt össze! :D

2018. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

#11 mikor az én tesztem lett pozitív, én is dicsekedni akartam. Úgyhogy tudod mit tettem? Körbe telefonáltam a hozzám legközelebb állókat és elújságoltam mit sikerült pisilni aznap reggel...

És eszembe sem jutott volna, hogy idegen arctalan emberek gratulációjára áhítozzam.


Mellesleg a gratulációkat én nem is engedetem. El akartam mesélni, de gyorsan hozzá is tettem, hogy ne gratuláljanak, mert még korai.

2018. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%
12-es ha máshogy fogalmazott volna a kérdező akkor talán nem oltaná le mindenki? 🤔 ... Itt bárki bárhogy fogalmaz mindenképp leoltják 😂.
2018. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%
14 és ha pont nem akarja még az ismerőseinek, rokonainak elárulni csak mondjuk a 12.hét után viszont nem bírja teljesen magában tartani az örömét? Ezt hagy döntse már el ő... Hihetetlen, tényleg.
2018. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagyobb gáz, hogy vasárnap tesztelt, most meg csütörtök van...

Azóta nem sikerült eldönteni, hát...

2018. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg leendő anyukák százai küzdenek hogy sikerüljön a teherbeesés,és egy egyértelmű pozitív tesztről képet kell kitenni hogy vajon biztos pozi e,mert nem vagy benne biztos?

Ezt mind úgy hogy van már egy gyereked!

Megértem azokat a nőket,akik minden kis szalmaszálba próbálnak kapaszkodni,de ez egyértelmű basszus.

Akkor már biztosra fogod venni a teszt eredményét ha megszületik?Vagy akkor is kételkedni fogsz a sok csalódás miatt?


És ezt minden rossz indulat nélkül írtam,hiszen nekünk is több mint egy év után sikerült a baba,de amikor egyértelmű pozitív lett a teszt,nem tettem ki ide megerősítést várva.

2018. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Vasárnap óta számolgat a pisis teszt fölött, hogy egy csík, vagy két csík?! :D
2018. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%

#16 jaaa ééértem.. barátoknak, rokonoknak tabu még, mert korai. De idegenekkel fontos megosztani. Logikus!


#19-nél a pont. Jót nevettem! :D

2018. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!