Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve próbálkozunk már,...

Egy éve próbálkozunk már, hogy kistesó legyen, stimulálás után vasárnap ez a teszt készült el, ugye nem csak képzelem?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom unalmas a kérés,de rengetegszer csalódtam és biztos akarok lenni benne. Köszönöm ha valaki válaszol.


2018. szept. 6. 11:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok!Ez teljesen pozitív!Lassan mi is 1 éve próbálkozunk eredménytelenül.Remélem hamarosan nekem is ilyen tesztem lesz.
2018. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
34%
20 - de tényleg nem döntheti el ő maga, hogy neki a szomszéd néninek vagy az anyukának vagy a postásnak vagy kinek esik jól elmondani? Ehhez nekünk mégis mi közünk? Maximum nem írsz neki semmit és kész, ügy lezárva.
2018. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Tüszőrepesztőt is kaptál?
2018. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó hozzászólóval egyetértek. Ha stimuláció van, akkor valszeg lombikos lehetsz. Stimuláció végett, hogy megrepedjen a tüsző, tüszőrepesztőt adnak. És az bizony napokig okozhat pozitív tesztet. Általában naponta feleződik. Legalábbis annó nekem mindenki így mondta.
2018. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
23- as vagyok. Én is hormonstimulációval estem teherbe. Úgy emlékszem, hogy 10 napig okozhat pozitív tesztet a tüszőrepesztő. De nem vagyok benne 100 %- ig biztos már, hogy hány napig. De remélem, hogy tényleg sikerült :)
2018. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
31%

A kérdező vagyok,igen más profillal,mert annyira mérges lettem,hogy töröltem magam,de bizony hogy tennék hozzá egy két szót a válaszokhoz.


El sem hiszem,hogy ennyi negatív ember létezik....unalmas a kérdés,tovább kell hajtani,nem leoltani a másikat. Iszonyatosan dühítő hogy ennyire alpári módon tudnak írni egyesek,körülmények ismerete nélkül. Kérdezem én most jobban alszotok,hogy húú most beolvastam a hülyének... Szégyen,hogy ilyenek vagytok. Volt fals pozitív tesztem már, és az orvos nem látott semmit. Azóta képzeljétek Kedves Nagy Okos Leoltók újabb tesztet csináltam,hogy erősödött-e a másik vonal,pozitív lett és most már merek örülni. Az orvosom szabadságom van,nem elérhető.


Azoknak viszont köszönet,akik minden rossz szándék nélkül válaszoltak,és nem-nem kaptam tüszőrepesztőt,mert azt mondták nem lesz rá szükség,igazuk lett.


u.i.Nem pontoztam le senkit,mert mindenki olyan amilyen,és ha valaki ennyire rossz szándékkal van,azt az élettől visszakapja.

2018. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%

"A kérdező vagyok,igen más profillal,mert annyira mérges lettem,hogy töröltem magam"


:D :D :D :D


Ez igen hallod.

2018. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok :) Jó egészséget! 23- as voltam.
2018. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem hogyha volt már fals pozi teszted,miközben a doki nem látott semmit,akkor milyen megerősítésre vártál,miközben kitettél egy tök egyértelmű pozitív tesztet?!

Nem látunk beléd,hogy tényleg terhes vagy e vagy ismét fals a teszt🤔

Ha csináltál újat és erősebb a csík,akkor gratulálok!

De ne neked álljon már feljebb....

2018. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!