Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, szedtem antibiotikumot, előtte védekezés nélkül együtt voltunk és másnap mikor szünet után kezdtem szedni a fog.gátlót és az antibiotikumot köztes vérzés jelentkezett, gondolom, mert nem hatott.


Együttlét után több mint 2 héttel teszteltem.


Mintha halvány pozi lett volna.. Íme:


[link]


Aztán megjött a megvonásos, gondoltam ennyi volt, nincs baba.


Mióta elmúlt jelentkezz ez.. Hogy reggel fáj a hasam, hányingerem van már 7 előtt muszáj ennem hogy jobban legyek. A nap bármelyik szakaszában bármit eszek mindentől úgy puffadok hogy a 9 hónapos kismamának nincs olyan hasa mint nekem és nem jövök rá hogy mitől és irtózatosan fáj.


Tanács esetleg? Lehetek terhes? Tesztet holnap tudok csinálni, de nem tudom mennyire van értelme.


2018. szept. 7. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje csinàltad ezt a tesztet?

Mert sztem pozitiv...

2018. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát vagy 2 hete. De rendesen megvolt a megvonásos, ilyen van?
2018. szept. 7. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:

És azóta nem csináltál újabb tesztet?

Csinálj mert ez egy pozitív teszt volt 2 hete.

Simán lehetsz terhes.

2018. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még a menstruáció előtt egy nappal csináltam és az negatív lett.
2018. szept. 7. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt negatívnak mondanám, de sejtem, hogy a többiek mit látnak. Én a helyedben azonnal csinálnék még egyet. Mostanra délutáni vizeletből is leugrik a második csík is, ha pozitív. És mivel hormont szedsz, így nem várnék, hogy kiderüljön pozitív vagy sem.
2018. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is most rogton csinalnek!

Siman lehet terhesseg mellett megvonasos!

1. voltam

2018. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!