Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket vallalni fiatalon...

Gyermeket vallalni fiatalon tapasztalatok? 21 eves vagyok

Figyelt kérdés
Nem össze-vissza fetrengtem össze valakivel, hanem baleset történt. Csak a szex vegen vettük észre hogy az ovszer bennem maradt sose tortent meg ilyen... a terhesseg eselye nagyon alacsony. Nem voltam termekeny idoszakban de persze tudom hogy akar ra 5 napra is megtermekenyulhettem. Vegul nem mentem el eseményutánniért... tudom felelőtlenség de kérek ezt a részt ugorjuk most át. Mint mondtam 21 éves vagyok. Van rendes állásom albérletben lakok egyedül tartom fent magam. Anya lelki meg nyilván kisebb dolgokban tud támogatni de ilyen nekem nem lesz hogy anyu apu vesz vagy öröklök lakást... fejben én elég érettnek vallom magam nem ismertek de nem is hasonlítok a korombeliekre, nagyon gondoskodó vagyok, azt sem érzem hogy bármit elvenne tőlem a baba ha kethet mulva pozitiv lesz a tesztem. Igazábol én valahol boldog is lennék... az egyetlen dolog amiert aggodok az az ugyebar se haz parom most vesz majd kocsit de az anyagiak.... nyilvan ha megtudnam hogy jon a pici akkor sokkal takarekosabban elnek es felre raknek a fizetesembol meg tudok dolgozni. Nyilván az álmaimban nem ez az eletszinvonal vagy nem is tudom hogy mondjam inkább körülmény mert boldogan és nélkülözés nélkül élek most egy átlag szinvonalon amit magamnak teremtettem meg, de picit bennem van a félsz is.. viszont rengeteg forumon olvasom hogy nem szabad a tokeletes eletre varni mert valami ugyse fog klappolni de picit bennem van a félsz.... én ismerve magam biztosam beleroppanék egy abortuszba lelkileg... en nem foglalol sehol allaspontot ilyen teren se nem ellenzem se nem tamogatom ahany elethelyzet annyi megoldás. De sajat helyzetemben en ezt lehetetlennek tartom. Viszont picit bizonytalan is vagyok mi lenne ( nem mi lett volna ) hanem mi lenne a helyes ha esetleg kiderül hogy terhes vagyok.

2018. szept. 6. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem többször is bent maradt a gumi, nem lettem terhes, mert ha bele is élvezett a pasi a gumiban benne marad a cucc, szóval szerintem egyenlőre ezt most túlgondolod, aztán ha mégis terhes vagy, akkor majd megbeszélitek mi legyen, mást már úgysem tudsz mást csinálni ha kifutottál a 3 napból.
2018. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég éretten állsz a dolgokhoz, emiatt a kor nem számít. Van aki 30 évesen sincs ott, ahol most te, de van aki már 18 évesen két gyereket nevel gond nélkül.

Olyannak tűnsz, aki azért sok mindent képes megoldani, és valószínűleg ezt is megoldanád(megoldanátok).


Egy baba az elején alig kerül pénzbe, ha ez a kérdés (mindent meg lehet oldani használt dolgokból, ha nem úgy áll a pénztárca bősége, ha tippelnem kéne max 100ból ügyesen mindent be lehet szerezni)


Az orvosra kell esetleg még költeni, ha jó kezekben akarsz lenni, meg nyilván gyógyszerek, ha úgy adódik. Persze ezt is elnagyolom most, de remélem érted a lényeget.


Ha boldog az ember azzal, amilye van, akkor már a tökéletességben él. Persze titkon mindig vágyunk kicsit többre és többre, de örülni kell annak, amink van. Ha nektek most babátok lesz, akkor annak örülni kell, mert nem véletlen jött az életetekbe.


Fel a fejjel, kitartás! Ügyes lány vagy!

2018. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Végül is már Amerikában is nagykorúnak számítasz, miért ne tarthatnád meg? Nekem csodálatos kisfiam van, most múlt egy éves. Azt hiszem, minden nap belehalnék egy kicsit a tudatba, hogy egy hozzá hasonlót már megöltek és én hagytam. Jól mondták előttem: ha megfelel egy húszezer forintos natúr, nyír színű babaágy, egy használt 3000 forintos babakád, akkor meg lehet bármit oldani. Arra figyelj, hogy a lakás tulajdonosa nehogy szívózzon a baba miatt és, hogy úgy menj el szülési szabira, hogy az elmúlt 2 évben 365 nap munkaviszonyod van. Így kaphatod a legjobb CSED-et, GYED-et.

Ha van még kérdésed, szívesen várjuk!

Sok sikert, bárhogy is alakul!

2018. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!