Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele, vagy...

Lehet terhesség jele, vagy normális?

Figyelt kérdés
Folyamatos petefészekfájdalmat érzek csak a jobb oldalon. Nem szurkal, nem nyilal, hanem tompán de folyamatosan fáj. 5 nappal vagyok menstruáció előtt. A jobb oldali petevezetekem átjárható csak. A hónapban rózsaszín maszatolasom volt félidőben, soha nem volt még ilyen. Szerintetek?
2018. szept. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem jel, csak utolag ra lehet majd fogni, hogy " hat en ereztem valamit"..

kivanom, hogy terhes legyel, de erre az erzetre ne alapozz, vard meg, hogy kessen, vagy ha nagyon turelmetlen vagy, akkor elozo nap egy erzekeny teszttel reggeli pisibol tesztelj.

2018. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt még a Jóisten sem tudja megmondani, várj türelmesen és ha késik, tesztelj.
2018. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az #1-vel.

Ha sikerült, akkor utólag rá lehet fogni, pedig nem jel.


Drukkolok én is, de légy még egy pici türelemmel és kiderül.

2018. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, nagyon aranyosak vagytok, nem alapozok én már semmire egyetlen részben átjárható petevezetekkel, csak ez újdonság volt. 🙂

A kislányomnál konkrétan semmit nem éreztem, egy rakszures alkalmával derült ki a terhesség, mivel még a menstruációm is ugyan úgy megjott rendesen,igy nem gyanakodtam. A császár szövődménye, ami most velem történik.


Egyébként a fájdalom nem múlik, most már lesugarzik néha az alhasamba, főként ha modulok, olyankor erősebben. Remélem, baj azért nincs. Ha nem múlik, elmegyek a dokihoz.

2018. szept. 7. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!