Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-én Hétfőn kiszakadt a gumi...

27-én Hétfőn kiszakadt a gumi a párom elment.29- én Szerdán sürgősségi fogamzásgátlót vettem be (ellaone). Ma kellene megjonne de késik (szept9) Csináltam tesztet de negatív lett Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eseményutáni akkora hormonlöket, hogy rendes bezavarja a szervezeted. Plusz tesztelni legkorábban aktus után 2 héttel érdemes.
2018. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2018. szept. 9. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni mindig érdemes, ha ilyen eseményre sor kerül. Minél több idő telik el az aktus és a gyógyszer bevétele között, annál kisebb a hatékonysága. A ciklust megzavarja, akár hónapokig tarthat mire visszaáll a rendszer. Jövő hét közepén van értelme az első tesztelésnek, reggeli első vizeletből.
2018. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én péntek felé tesztelnék, akkor már eléggé megbízható az eredmény, persze szerdán is lehet, de az még nem annyira 100%os.

Amugy igen a gyogyszer olyan szinten felborithatja hogy félév is mire helyre áll. Nekem orvos barátom sose ajánlotta hogy használjak ilyet. Ő mindig amondó volt hogy még az abortusz is jobb annál, persze csak a hormonháztartás megtartása szempontjából. Érzelmileg már más kérdés. Én sem támogatom az abortuszt, de elmesélte mennyire tönkre teheti az egész szervezetem a tabi.

Remélem a legjobbakat. 😊

2018. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

120 órásat kaptam😌

Köszönöm szépen

2018. szept. 9. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendben.

Szép estét

2018. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!