Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két negatív terhességi tesztne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két negatív terhességi tesztnek ebben az esetben hihetek?

Figyelt kérdés
A barátommal az előzö menzeszem előtt 3 nappal feküdtünk le, és kiszakadt a gumi, 3-4 perc múlva vettük csak észre. Nem ment el bennem. Ezután megjött 3 napra rá a menzeszem. Mivel nagyon ideges voltam, az aktus után két héttel csináltam tesztet, negatív lett. Most már két napja késik, ezért miután felkeltem (délután keltem fel ma de előtte kb 6óráig nem pisiltem, szóval elég koncentrált volt a vizelet) csináltam egy tesztet és ez is negativ lett. Mindkét teszt x-epil volt. Ezek alapján már megnyugodhatok hogy nem vagyok terhes? Nagyon zavar hogy nem jön meg, mert nekem mindig nagyon pontos, ez akkor most mitől lehet?
2018. aug. 11. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
*Az aktus és a mostani terhességi teszt között 31 nap telt el, ennyi idő után már biztosnak kéne lennie, ugye?
2018. aug. 11. 22:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi
2018. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már biztosat mutat.
2018. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki mutatta volna ha terhes vagy, valószínűleg nem vagy az.
2018. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit most megnyugodtam, de akkor szerintetek hogy lehet az hogy nem jön meg továbbra sem?:(
2018. aug. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!