Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig védekezünk óvszerrel , de tudom hogy az sem 100% os védelem , 6 napja késik a menstruációm de nagyon aokat idegeskedtem ezen és még más dolgokon is ami miatt mégjobban késik , viszont fürödtem meleg gyógyvízben amitől előbb kéne jönnie .

2018. szept. 10. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ilyenkor a terhességi teszt már rég kimutatja. Nyilván van esélye, de ezt a teszt pontosabban megmondja a tippelgetéseknél.

Azt amúgy tudod, hogy ha az vagy, ettől el is vetélhetsz? Nem tudom, ez volt-e a cél, de érdekes megoldás, az biztos. Többet inkább nem mondok.

2018. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel védekeztetek és nem volt olyan, hogy csak kicsit beteszem, akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2018. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 mégis mitől vetélne el? A forró fürdőtől? Ugyanmár.... ennyi erővel ne lépcsőzön mert az első trimeszterben attól is elvetélhet, meg a biciglizéstől, emeléstől stb....

És most biztos lepontozol majd, de hidd el az hogy forró víztől valaki elvetél annyi az esély hogy az utcán sétálva a fejedre esik egy cserép és meghalsz. És ezt a doki barátom mondja. Nem vetél el forró fürdőtől.


Kérdező. Ha minden rendben volt annyira hangyányi az esély hogy terhes legyél, hogy majdnem 0. Az idegességtől késhet. Illetve nem vagyunk gépek, nem mindig napra pontos. Lehet az idegesség, az időjárás, az étkezés, az esetleges nagyobb mennyiségű hízás/fogyás, az hogy most kezdtél el sportolni stb stb stb.

De ha hiszel a forró fürdőben (az lazítja az izmot, vérbőséget okoz ott lent azért indul el korábban a mensi) akkor vannak még ilyen “trükkök” pl kerüld a citromot-citromlevet. Picit jógázz/pilatesezz, figyelve a has tájékára.

De igen, a teszt már mutatná, ha az nyugtat meg. Illetve ha akarsz 2-3 naponta tesztelhetsz míg nen jön meg.

Amúgy meg sokan akik kiírják ezt gyakorira már este írnak hogy megjött. Reméljük te is így jársz.

Próbálj nem görcsölni, idegeskedni, mert csak tovább késik. Ha nem volt “csak egy kicsit berakom” akció, nem szakadt ki stb nem kell félned 😊

Szoritok!

2018. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ma csináltam tesztet és negatív lett, remélem hamarosan meg is jön :D
2018. szept. 11. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!