Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, h minőségi...

Mit jelent az, h minőségi tüszőrepedés/ovuláció?

Figyelt kérdés

Minden hónapban követem teszttel, görbével, tudom, h van és h mikor.

De lehet, h nem minőségi, csak sima és ezért nem sikerül?

H tud a tüsző sz_r_l repedni?



2018. szept. 10. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt egy regi kerdes amiben a kerdezo a petesejt nelkuli tuszot kerdezi.


Hat az pl.valoszinu nem minosegi.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hja, amugy ha a gorbed normalis, akkor eleg valoszinutlen h ures tuszod lenne. De ilyen is van
2018. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl. volt repedés, de gyenge volt a sárgatest, kevés progeszteront termelt. A hőgörbém jó volt, szép emelkedés volt, a luteális hossza is megvolt 13-14 nap, de vérzés előtti pecsételgetés jelezte, hogy nem "minőségi" a peteérés. A labor is igazolta, hogy bár van repedés, de kevés a progeszteron. A dokim Clostit írt fel, hogy - ahogy ő fogalmazott - "combosabb" peteérést csináljunk. Első Clostis hónapban terhes lettem, akkor nem is volt pecsételés. Kistesónál ugyan ez volt, meglévő repedés, de gyenge progeszteron, harmadik próbálkozós ciklusban kaptam megint Clostit, megint azonnal terhes is lettem. Nekem ez a pici lökés hiányzott mindig a teherbeeséshez. Meg egyébként nagy mázlim volt, mert azt tudni, kell, hogy ha MINDEN klappol, akkor van 15-20% esély egy ciklusban. Szóval ha minden stimmel és ideális, akkor is 80-85%, hogy nem lesz baba, nem kell hozzá, hogy valami rossz legyen. Ez ilyen bonyolult folyamat.
2018. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!