Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikreket szeretnék? Hogyan...

Ikreket szeretnék? Hogyan lehet ezen segíteni? :-)

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


nem tudom pontosan miben gondolkozol, de ha ilyen drasztikus dolgokon, mint ez a kérdező:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


akkor a véleményem ugyanaz. olvasd el a linkben.



természetes úton nem hiszem, hogy lehet az ilyesmit befolyásolni. esetleg ovuláció után is sokszor együttlenni, hátha lesz egy rendkívüli, második tüszőrepedés

2010. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hormonkezelés vagy lombikprogram. Amennyire tudom, ha természetes úton lehet gyermeked, ezek egyikét sem csinálják meg. Viszont amilyen a világ, el tudom képzelni, hogy sok pénzzel ezen is lehet "segíteni", csak egy "megfelelő" orvost kell találni hozzá...


Bár azt nem értem, miért akarsz ikreket, én minden terhességemnél azon imádkoztam, hogy csak ne ikrek legyenek...


Szülj egyet, és ha azonnal teherbe esel, 11 hónap múlva újabbat szülhetsz. Nem egy ilyet ismerek, bár ők nem így tervezték...

2010. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem egyik ismerősömnek nagyon nehezen akart összejönni a baba. Aztán a doki írt fel Clostilbegyt-et.Az első hónapban összejött neki és ikrei lettek.Szerintem nőgyógyásszal beszélj, hogy ő mit mond, javasol.
2010. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már van egy kislágyom.Csupán érdekel ez a téma,de távol álljon tőlem minden féle mesterséges dolog.Köszi mindenkinek.
2010. jún. 22. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm nyaralás előtt fogamzásgátlót szedett, hogy eltolja a menzit, 1 hónapig. Ezután ikrei lettek. Hogy ettől volt-e, nem tudni, de a doki megkérdezte, hogy szedett-e valamit teherbeesés érdekében...
2010. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!