Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy ikreket szüljek úgy, hogy (többi lent)?

Figyelt kérdés

az én családomban egyáltalán nincsenek ikrek, viszont a párom családjában anyai ágon, mindig vannak ikrek! sőt, párom két fiú testvére is ikrek! igy hány % lehetne, hogy ikrekkel legyek várandós? van esély rá?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 16. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ikerség anyai ágon öröklődik, így a párod családja nem számít.


Egy része meg véletlenszerű, tehát bárkinél előfordulhat függetlenül attól, hogy vannak-e a családban ikrek...

2011. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is és a pároméknál is sok az iker.


Nővéremnek nem született ikrei, nekem egy lányom született, ikertestvérem meg leszbikus, így kizárt, hogy ikreket szülne.

Nálunk eddig nem jött be az, hogy ikreket szülünk mi is... persze, ha lesz még nővéreméknek vagy nekem terhessége, akkor nem kizárt, de egyikünk se tervez több gyereket.

Így nálunk ez az elmélet megdőlt!

2011. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!