Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvétel kimutatja ha van...

Vérvétel kimutatja ha van gyulladás a szervezetemben? Pl ha van egy rossz fogam és bevan gyulladva, akkor azt vérből megtudom?

Figyelt kérdés

Nem sikerül 2 éve teherbeesnem. Van több cisztám is amire meforalt szedek,nyílván ez is gátolja,de eszembe jutott,hogy van 2 gyökérkezelt fogam ami nincs betömve és ebből az egyik évente 2-3 alkalommal fájdogál pár napig. Azon gondolkoztam,hogy ha vérvételre megyek ott kimutatja-e a vér,hogy van gyulladás vagy nincs. Nyílván azt tudom,hogy konkrétan nem fogom megtudni ha van gyulladás,h hol van a kiindulópontja,de ha fogból vmi góc keletkezett az ha belekerült a véráramba tudni fogom igaz? Kicsit zagyva amit írok,nem tudom pontosan megfogalmazni.


Ha van egy rossz fogam és az nem gyulladt,akkor az nem gátolja a teherbeesést igaz? (Tehát mondjuk ha a vérvétel is igazolja h nincs gyulladás)


A fogorvosom már ki akarta húzni,de még nem vettem rá magam. Egészen mostig.


2018. szept. 14. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Emelkedett a versullyedes es a CRP. A vernek " mindegy ", hogy a fuled, fogad vagy beled gyulladt, ugyanaz a vegeredmeny: gyulladas a szervezetben.
2018. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinaltasd meg mindenképp.ha gyulladt ha nem.a rossz fog baktériumok fertőzések meleg ágya.nem tesz jót ha babát szeretnél.ha megfogan a baba csak meg rosszabb lesz a fogad,és gondolj bele ha akkor kell kihúzni...
2018. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg a fogadat, terhességtől függetlenül is fontos dolog, a labor kimutatja a gyulladást.
2018. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!