Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól tesztelhetek?

Lenox56 kérdése:

Mikortól tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehetséges, hogy teherbe estem(megszakítással védekeztünk). Bár a menstruációm 19-én kezdődött és 25-ig tartott (ekkor volt szex is), 27én és 28án is kis barnázás volt. 4-e/5-e körültől kezdve nyomásra érzékenyek a melleim, időnként fáj a derekam és a hasam(ilyen máskor nem volt, ezért gyanítok terhességet).Mivel nem szabályosak a ciklusaim( júliusban 16-án, augusztusban 19-én jött meg a mentruációm) ezért nem tudom mikortól tesztelhetnék.

2018. szept. 16. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A menzesz esedékes első napjától 2 naponta míg meg nem jön, vagy nem lesz pozi.

Naponta felesleges

2018. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, kimaradt az info hogy nem tudod mikor kell megjönnie. Együttlét után 14-15 nappal tesztelhetsz
2018. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam hogy szabalytalan a ciklusom, nem kiszamítható, csak körülbelire. Előző hónapban 19-én, azelőtt júliusban es juniusban is 16-án jött meg.


Egyébként tpasztalt más is ilyen korán tüneteket?

2018. szept. 16. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen terhesség nélkül 3-4 ciklusonként szokott lenni.


Amúgy meg ez nem jelenti azt hogy szabálytalan csak hogy neked 30valahány napos a ciklusod nem pedig 28napos. Akkor számít szabálytalannak ha egyszer 19 napos máskor 42 majd 25 és így tovább

2018. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen :)
2018. szept. 16. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szorítok hogy úgy alakuljon ahogy szeretnéd! 😊
2018. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!