Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor melyik teszt mond...

Most akkor melyik teszt mond igazat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha 28napos ciklust nézek akkor holnap kellene megjonnie. Amúgy teljesen változó van h 30-35napos is.

Ma reggel a munkahelyemen csináltam egy Pregnancy típusú tesztet. Az első tesz nagyon nagyon halványan pozitív (ehez már hozzászoktam mivel az első két gyerkőcnél is így volt). Viszont nagyon izgatott lettem és mivel a munkahelyemen voltam csak kis idővel később csináltam meg egy másik tesztet viszont ugyanabban a mintában és az 100%os negatív lett.

Tudom tudom teszteljek 2 nap múlva az a biztos. De járt már így valaki? Ha igen akkor mi lett a későbbiekben? Vajon most melyiknek higyjek?

Köszönöm a válaszokat!


2018. szept. 17. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a pozitív egyértelmű volt akkor annak
2018. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Prengasens tesztet csináltam hétfő du. (szombaton kellett volna megjönnie, tehát 3 nap késésnél), iszonyú halvány volt.

Kedd reggel első vizeletből erősebb, de azért halvány.

Csütörtök du. még az addigiaknál is halványabb.

Vasárnap reggel elsőből erős pozitív.

Ha neked még nem is késik, akkor van remény. A mintát hűtötted, mire az újabb tesztet csináltad?

2018. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem csináltam a mintával semmit.


Ma reggel csináltam egy újabb tesztet x-epil, de negatív lett.

Azt gondolom van meg remény, de nem bizakodok. Talán úgy könnyebb lesz.

2018. szept. 18. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

X epilnek higgy!


Előtte akár hány nappal még ha izgatott is vagy felesleges. De ezt több milliószor el lett már mondva.


Mostmár játszható az a játék amire gondoltál.

2 naponta (nehogy naponta! Mivel 2 nap kell a hcg duplázodásához) tesztelj míg nem lesz legalalább 3 teszted pozitív (sok mostanában az álpozi) vagy nem jön meg.


Nőgyógyász.

2018. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van 2gyerköcöm már! Nem tudom minek köszönhetem de első hónapban sikerült mindkettő baba. Soha nem volt meg áll pozitív tesztem. Nagyon nagyon halvány alig látható tesztem mindkettőnél. Talán azért mert hamar kezdtem tesztelni. Tudom h csak csalódások meg stb és hogy sokszor el lett már mondva de hat türelmetlen az ember lánya főleg a mai világban.

Most semmiképp nem tesztelek holnap. Majd talán csutortok de ha kibirom akkor csak péntek.

Amúgy is csoda lenne ha ez a babo is első hónapban osszejonne 😊

2018. szept. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!