Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt! Kinek mutatta...

X-epil teszt! Kinek mutatta az igazat? Jol emlekszem, hogy az egyik legrosszabb minosegu?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 19:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az egyik legmegbízhatóbb. Engem még soha nem csapott be jópár év alatt. Ebben volt olyan hogy nem voltam terhes, de olyan is, hogy terhes voltam, nem is egyszer. Mindig az igazat mutatta. Én az első terhességem után már eleve nem is kísérleteztem másféle teszttel. Megbíztam az X-Epilben, és nem is csapott be egyszer sem.
2013. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Akkor 2 csikom van esti pisibol. Illetve a masodik halvanyabb mint a controll csik..

Na de majd holnap reggel a masodikat is kiprobalom...

2013. aug. 19. 19:14
 3/30 anonim ***** válasza:
Engem sem csapott be sose, teljesen megbízható, hihetsz neki!
2013. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Julie S ***** válasza:
Nekem teljesen rendben volt. Mindig igazat mutatott. :)
2013. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hmmmm.... Hat nem merem magam beleelni... Semmi terhes tunetem nincs... 2szer voltam varandos a masodikat elvesztettuk sajnos... De ott teszt nelkul tudtam hogy jon a baba... Most meg meg egy kis hanyinger se...
2013. aug. 19. 19:38
 6/30 anonim ***** válasza:
Engem sem csapott be sohasem a teszt. Amikor negatív volt, nem voltam terhes, amikor pozitív volt, akkor terhes voltam. Én elégedett vagyok vele. Gyors, olcsó, jó. (Hű ez olyan penny reklámos lett :-)).
2013. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt 2-szer volt hányingerem, nem mindenkinél van, emiatt szerintem ne kételkedj.
2013. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Engem nem csapott még be. Most várom a 4. babát de olyan mintha nem is lennék terhes. Semmi bajom az az ég világon.
2013. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hat lanyok drukkoljatok ertem akkor hogy reggel is ott legyen az a masodik csik... Mar rank ferne egy kis boldogsag :)
2013. aug. 19. 19:58
 10/30 A kérdező kommentje:

Se mellfajdalom, se hasszurka, se hanyinger... Emelyges van, de mint kiderult szar a szemem...almossag tor ram neha es 2 perc alvassal friss fitt vagyok...

Nagyon ketelkedem :)

Parom meg mar mondja, hogy nincs ketseg mert jo az alapanyag... :)

2013. aug. 19. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!