Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltűnt másnak is, hogy egyre...

Feltűnt másnak is, hogy egyre több a hibás terhességi teszt a piacon?

Figyelt kérdés

Ha csak magamat nézem,én idén 4 tesztet csináltam meg,abból az egyik egy predictor early a másik xepil volt ami 2 csíkos pozitív lett míg a vérteszt 0 hcg-s.

Illetve itt gyakon is látom és igen lehet hogy kémiai terhesség,de lehet hogy élből hibásak.

Barátnőmnek pl 1 hétig végig pozitív volt a clearblue tesztje,majd kiderült,hogy baba sehol,de cisztája jó sok van. Nektek mi a véleményetek?


2018. szept. 17. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes nekem sose volt pozitív mikor nem voltam terhes.

Mikor terhes lettem csak úgy leugrott a második csik.

Persze ha valakinek az agyára megy akkor simán odakepzelhet egy második vonalat, 😂

Szerintem inkább az utóbbiból van több mostansag

2018. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti,az én tesztjeim is ilyesmik voltak. Predictorról élből sok rosszat olvastam!
2018. szept. 17. 19:08
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már “álpozitív” tesztem. Nem időntúli volt, azonnal megjelent a második csík, ahogy páran fogalmaztatok majdnem “legugrott” . Teljesen egyértelmű pozitív tesztek voltak, kettőt is csináltam. Természetesen elmentem orvoshoz, vérvétel és hüvelyi ultrahang is volt. A vérvétel szintén kimutatta a hcg emelkedést, viszont az uh-n azt kérdezte “kedvesen” a vizsgálatot végző, hogy “Magának ki mondta, hogy terhes??!!” Gondolhatjátok! Rá 5 napra megjött a mentruációm....

Ha nem velem történik magam sem hiszem el, hogy mutathat pozitívat anélkül, hogy tènyleg baba lenne.

2018. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Leugrott* Bocsánat! 13-as voltam.
2018. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De nálad vérben is volt hcg.
2018. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tavaly egy hibás x-epilem. Nem jött elő a kontrollcsík.
2018. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A facelle vizeletsugaras pl mindig “pozitív”. Tökéletesen kivehető a második csík, vérből 0 hcg mellett!!! Nem egyszer játszottam el. Minden más teszt negatív volt.
2018. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!