Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step zold vaterás teszten...

One step zold vaterás teszten 4. napja nem erősödik a 2. csík. Predictor is kimutatná már?

Figyelt kérdés

Van itthon 2 predictor tesztem de addig amig a vateras nem erosodik,felek elhasznalni,nehogy ne mutasson semmit. Vagy a predictor erzekenyebb lehet?


Latszik,de eleg halvany,fele olyan erossegu sincs a vateras mint a kontroll.


2018. júl. 6. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a vaterás egy szar, minden más már tök erős volt, a sima 25ös is, ez még mindig halvány. A predictor 6x erősebb volt.
2018. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem miért kell vaterás 100-as szirszart betárazni és lövögetni mintha nem lenne holnap....

ha késik a menzesz, lebattyogok a Rossmannba, veszek egy Facelle-t és elhasználom. Ezerszer több értelme van mint dpo-zgatni a no name tesztekkel mint eszeveszett, aztán ide töltögetni hogy "szerintetek??"

2018. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es élből vagy ekkora paraszt,vagy nem jutott krumpliföld? Bár mindkettő miatt sajnállak.


1-es,köszönöm.

2018. júl. 6. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tapasztaltam mint az 1-es
2018. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aaaa az a teszt egy szemétláda!


Predictor késes előtt 1 nappal szép 2 csíkos, ez a .... most, hogy elvileg ma léptem az 5. Hetbe, most méltóztatott normális csíkot produkálni, elvileg 15-os.

Ettől még a 25 os xepil is 1000* erosebb csíkos volt.


Predictor nyugodtan! Szorítok!


L/26

2018. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erősebb a predictoron a 2.csík mint a kontroll :)

Köszönöm a válaszokat

2018. júl. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!