Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne olyankor mi van...

Az érdekelne olyankor mi van ha már 6 hónapja próbálkozunk a babával de mindig mikor tesztelek halványan pozitiv csak? Volt már igy valaki?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Halvány pozi minden hónapban?
2018. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A halvány pozi is pozi.

Én elmennék dokihoz, és beszámolnék erről. Valami gond lehet, ha ennyire ismétlődik a biokémiai terhesség.

2018. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem.de mindig van közte.
2018. szept. 21. 13:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Előtte fogamzásgátlót szedtem. 7 hónapja hagytam abba és 6 hónapja probàlkozunk. De most mióta elmult a menstrúációm tesztelek de mikor mi az eredmény. De már mikor meg volt se volt olyan mint szokott kevesebb volt meg hamarabb el is mult
2018. szept. 21. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ovu teszttel?
2018. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Terhességi teszttel
2018. szept. 21. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki magad, az nem normális, ha monden hónapban halványpozi a terhességi teszt!
2018. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy hcg-t termelhet a szervezet mástól is? Szerintem irány a doki.
2018. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Tobb is halvany volt, de lathato. 10 honap alatt legalabb 6 honapban. A poen, hogy hcg sose volt a veremben. Meg a doki is latta a tesztem, hcg semmi. Eredmenyeim jok voltak, es sikerult teherbe esnem. Azota se tudni, mi volt. Most megint voltak ilyenek, de meg nem sikerult a teso. Valoszinuleg nem tudott beagyazodni. Most a prolatinom magas, talan ez. Nezesd meg a 21. napon.
2018. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!