Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki azt mondta, érdemes...

Nini24 kérdése:

A doki azt mondta, érdemes várni 3 hónapot, hogy kiürüljön a fog. Gátló a szervezetemből, mielőtt élesbe próbálkozunk a párommal. Van olyan aki ezt az időt nem tartotta be, és terhes lett? Egészséges a baba? Nem volt/van gond?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok kicsit türelmetlen, azért ez a kérdés...:)
2009. márc. 16. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megvártam mindenképpen, sőt, mi többet is vártunk. Biztosra akartunk menni, így előtte már 2 évere letettem a cigit és a fogamzásgátlót is. Nem bántam meg. Teljesen egészséges babóm született. Már 8 hónapos.
2009. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk nem tervezett volt a babynk. Fogit szedtem. Megvolt 6napig,majd rá 2napra lettem kismama. Teljesen egészségesen a 41.hétre született meg. 10/10es apgarral.
2009. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kivártuk a 3 hónapot,és aztán éles helyzetbe kerülvén rögtön elsőre terhes lettem!A kislányom teljesen egészséges.A barátnőm viszont gyógyszer mellett lett terhes,és semmi gond a 6 éves fiával..tehát ha hamarabb is jönne a bébi,csak nyugi.Minden rendben lesz!

2009. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Még mindig nem tudom, hogy tegyek...
2009. márc. 16. 17:45
 5/7 A kérdező kommentje:
De nyugodtabb lettem a válszaitoktól! :) Köszi!
2009. márc. 16. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fogigátló elvékonyítja a méh nyálkahártyáját is. Tehát, míg nem regenerálódik, addig nem fogsz terhes maradni, mert nincs, mibe beágyazódjon a pete. Viszont ott a másik oldala is, hogy lehet, ideig-óráig tudja táplálni az embriót, aztán elhal. Ez már a rosszabb verzió. Öt évig szedtem, utána öt hónapot vártunk, utána elsőre terhes lettem. Sajna elment. Most három hónapig megint szedtem, de ezután már csak egy teljes hót fogok várni, és belelendülünk.
2009. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, és gratulálok a kismamáknak a babókhoz!:)
2009. márc. 17. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!