Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb a terhesség esélye?

Nagyobb a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy ma a éjjel a párommal lefeküdtünk kétszer, viszont másodjára kiszakadt az óvszer, csak az aktus végén vettük észre, persze rohantunk esemény utániért kb aktus után 3-4órával be is vettem, viszont ami aggaszt az, hogy peteérésem van kb aktus után két órával a hasamalja elkezdett nagyon görcsölni.

Olvastam a betegtájékoztatón, hogy csak 85%-os védelem és 8/7nőnek "segít" csak.

Így nagyobb az esély a babára?

Értelmes válaszaitokat előre is köszönöm!:)



#szeretkezés #baba #terhesség #Escapelle #esemény utáni tablatta
2018. szept. 22. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2018. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak,hogy mi hogy vélekedünk erről,sajnos semmi befolyása nem lesz rád nézve.Ha 2 hét múlva tesztelsz egyet,akkor az viszont biztos eredményt fog mutatni.


Egyébként peteérés nélkül nincs megtermékenyítés,tehát csak és kizárólag ovuláció idején tud teherbe esni egy nő(max.5 nappal előtte).Ha nincs megtermékenyíthető petesejt,akkor értelemszerűen teherbe sem lehet esni.

Tehát,ha valakinek éppen nincs ovulációja és beveszi az esemény utáni tablettát,akkor nem a tabletta hatására nem lesz terhes,hanem egyébként sem.

2018. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Aktus után két órával, még ha a szűz Mária lennél, akkor sem lehetnek terhességi tünetek! Azzal a tablettával meg jól elcseszted a hormonrendszeredet egy pár hónapra, ugye azt tudod? Úgy hogy ne lepődj meg, ha összevissza jön meg, vagy még se jön, 'und so weiter.' Aztán jönnek a további kérdések, 'hogy terhes lehetek e, meg mindíg'? Ettől kíméljed meg magad, s minket is kérdező!
2018. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves #3!

Nem azt mondtam, hogy terhességi tünet csak amit észleltem megosztottam, másszor igen tudom, hogy felborul a hormon háztartásom. Tudom, hogy aktus után 2héttel már kimutatja a teszt a terhességet, ha nem jön meg a tabletta miatt nem jön meg nem a terhesség miatt ha negatív!

Értékelendő lenne ha nem lehordanád a másikat vagy kiokatni, hanem hasznos informaciót megosztani számára!!

2018. szept. 22. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esetmény utáni tabletta hatásossága nagyrészt attól függ, az aktus után mennyi idö múlva szedted be. Az elsö 24 órában gyakorlatilag 100%-os a hatásfoka, az utolsó 12 órában meg eléggé nagy az esélye, hoyg nem hat kellöképpen.


NEKED nem kell idegeskedni, idöben vetted be, azaz gyakorlatilag kizárt a terhesség. Viszont elöfordulhat - nem feltétlen kötelezö, hogy így legyen, de gyakori -, hogy egy-két hónapig a ciklusod nem teljesen a megszokott rendben lesz, emiatt nem kell idegeskedni. (Olvasd el a betegtájékoztatót!)

2018. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!