Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszten...

Ha a terhességi teszten halvány a teszt csík, az terhességre utal vagy esetleges cisztánál is ilyen?

Figyelt kérdés

6 napja barna nagyon enyhe folyásom van, ma teszteltem reggel halvány 2 csíkosat, és később délután is egyet, de az még halványabb lett (azért én láttam :). Félek, hogy esetleg beleélem magam és esetleges ciszta miatt van, bár nagyon remélem, hogy baba van a dologban.

A cisztánál erős, vagy halvány a csík?

Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 22. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia...csak rosszindulatú daganatoknál, legyen az akár tüdőbe, petefészekbe..legyen az férfi vagy nő aki a tesztet csinálja..szóval nekik mutatja ki..és nem erősen..hanem úgy mintha csak egy szellemvonal lenne, de látható ...sajnos jártam ebben a cipőben..a vérzés viszont ha barna ha piros álpozitív eredményt adhat..mivel keveredik a vizelettel..szerintem dokihoz kell menned, mert lehet baba van..és a hat napos barnázás az már sok..lehet küzd a babó és csak egy kis gyógyszeres rásegítés kellene neked, hogy meg is maradjon és termelődjön több progi..
2010. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló tökéletesen írta!Mielőbb doki,mert a barnázás nem jó ha terhes vagy:-(

Sok sikert!:-)

2010. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon ritka az ilyen ciszta.
2010. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A ciszta termel terhességi hormont ? Hát nem tudom... A teszt szerintem a HSG hormon jelenlétét mutassa attól fuggoen mennyi termelodott azután naponta erosodik.
2010. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak hcg-t termelő ciszták, de mint írtam, rendkívül ritka.
2010. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma megyek dokihoz, ha tud fogadni bejelentkezés nélkül. Remélem minden rendben lesz.

2010. jún. 23. 12:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy ma reggel is teszteltem, az is halvány pozitív.
2010. jún. 23. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál?
2010. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam a dokit és azt mondta, hogy felesleges még mennem hozzá, mert valószínűleg még nagyon korai lehet a terhességem, így semmit sem látna még (mindig rendszertelen a menzeszem és az első babámnál is 2 héttel kisebb volt a terhességem, eltolódott a peteérésem.) Valószínűleg most is ez van, így jövő héten kell mennem, akkor már ultrahangot is csinálnak.

Addig most elkezdtem szedni Elevitet és reménykedek (a barnás folyás már megszűnőben van, úgyhogy azt gondolom, talán a beágyazódás lehetett??)

Köszi!

2010. jún. 24. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked!
2010. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!